Amfetamina wątek ogólny vol.2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
  • 194 / 43 / 0

Zależy jaki ciąg i dawki, plus kilka innych czynników. Ciężko powiedzieć, ale zadbaj przede wszystkim o dopaminę, dużo snu, odżywianie. Jak już będziesz w miarę na chodzie to sport też nie zaszkodzi.
  • 150 / 21 / 0

Otoz to, BHP cpania- dieta i sen. :)

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Turystyka w Kanadzie może zarobić na marihuanie

"Mamy bardzo ograniczony czas na to, aby Kanada została międzynarodowym liderem, zanim reszta świata zacznie działać. To właśnie restrykcyjne otoczenie stwarza możliwości w tym obszarze"
  • 217 / 32 / 0

kurwa szkoda mi wielu z was ze musi cpac takie gowno jak lata teraz na ulicach. mam chlopa ktury od lat ma nienajgorszy stuff trzymajacy ten sam poziom- jakies 40 procent, ale akurat dzis wyjechal a mnie sie zachcalo. bez wiekszej zamoty ogarnalem temat, ale na calym miescie jest to samo. najlepsze ze mowia ze nie pasta tylko ze polak. i wszyscy tak na roznych czesciach miasta. jest tak dojebany kofką i kreatyna(szkli sie) ze ma moze z 15 procent no i jest suchy. jeblem 250 z wagi i tylko szkda nosa.
wiec teraz cale5 g prosto z wagi do szklanki na to 100ml wody i pol cytryny .

20 min i ruszylo
  • 217 / 32 / 0

po godzinie jak bym kopa w serce dostał, albo ktos mi usiadł na klacie ;)
hohohoho swiety mikołaju
  • 2821 / 187 / 0

Ohhh to ja pod wawką mam takie mokre gówno że mi już grzejników w domu brakuje, a sztuka starcza mi na tydzień ciągu :) za 20zł :)
ale ja małe szczury wciągam więc mnie nie bierzecie pod uwagę, za to LSD mogę wpierdolić tyle ile udźwignę :D nawet na zejściu fety :D
  • 211 / 8 / 0

Odstawilem amfe 20dni temu , kiedy powinna przyjść jakaś poprawa ?Czy wkręty znikną po jakimś roku przerwy od dragow ?
  • 5349 / 377 / 0

@jartexxx
Wkręty mogą minąć po jakimś czasie a być może mogą pozostać na stale i wtedy będzie konieczne wdrożenie neuroleptyków.
  • 173 / 13 / 0

Osławionej fety spróbowałem nie z jakiejś wielkiej sympatii (wręcz przeciwnie), lecz wyłącznie po to, żeby zmierzyć się z tą legendą ćpania. Niestety, tak jak się spodziewałem, po zażyciu donosowym wystrzeliła mnie ona głównie fizycznie, dostarczając stymulacji i energii do działania. Jednocześnie pojawiła mi się gonitwa myśli oraz lekki słowotok. Nie mam pojęcia, jak niektórzy mogą jej używać do nauki, bo mi za nic nie udawało się skupić na jednej konkretnej myśli (zwłaszcza mając porównanie z działaniem błogosławionych fenidatów). Natomiast całkiem dobrze mogę już sobie wyobrazić jej stosowanie do umilania sobie i zwiększania wydajności wykonywania jakiejś pracy fizycznej. Jednak nie jest to mój świat, dlatego zgodnie z jej obiegową nazwą ta substancja pozostanie dla mnie co najwyżej ścierwem. ;)
  • 34 / 2 / 0

PoppyLov3r pisze:
13 stycznia 2019
skracaj cytaty * ncdream
jaka dawka?
  • 2147 / 383 / 0

jartexxx pisze:
13 stycznia 2019
Odstawilem amfe 20dni temu , kiedy powinna przyjść jakaś poprawa ?Czy wkręty znikną po jakimś roku przerwy od dragow ?
Udaj się na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego, porozmawiaj na spokojnie, odprawią Cię z receptą lub położą na szpital, miesiąc kuracji neuroleptykami powinien przynieść znaczną poprawę. Zdrowia życzę, bo to nie są przelewki!
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata