4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.
  • 743 / 28 / 0

Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
  • 2820 / 130 / 0

Może kiedyś wróci, bo ja też chciałem spróbować, ale trafiłem na czas gdy to poznikało i chuj bombki szczelił. Ciekawe jak z neurotoksycznością.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Wciągali amfetaminę z parapetu Straży Miejskiej w Bełchatowie

Trudno powiedzieć, czy to ilość alkoholu czy nieznajomość topografii miasta spowodowała, że czwórka młodych mężczyzn, mieszkańców Szczercowa ściągnęła na siebie uwagę miejskich strażników, kiedy... dzieliła na parapecie budynku Straży Miejskiej narkotyki.
  • 1697 / 119 / 0

Zajebisty euforyk, jedyny mi znany, który można było wapować, aaaale się tym upierdoliłem :heart:
Ale niestety z tego co wiem to już nielegal, nastawiałbym się na to że ktoś w końcu 3,4'-DMAR sprowadzi. Kilka lat temu jeden vendor zapowiadał sprowadzenie partii próbnej, zgłaszali się po sample ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata