4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 744 / 29 / 0

Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
  • 3092 / 232 / 0

Może kiedyś wróci, bo ja też chciałem spróbować, ale trafiłem na czas gdy to poznikało i chuj bombki szczelił. Ciekawe jak z neurotoksycznością.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Narkoarmia w Kazuniu. Rozbrajali ładunki wybuchowe na haju?

Chcieli się odprężyć po niebezpiecznej pracy? Sześciu żołnierzy, w tym pięciu saperów wpadło w ręce żandarmerii wojskowej za posiadanie narkotyków. Sprawą zajęła się prokuratura.

Re: 4,4'-DMAR

• 1748 / 133 / 0

Zajebisty euforyk, jedyny mi znany, który można było wapować, aaaale się tym upierdoliłem :heart:
Ale niestety z tego co wiem to już nielegal, nastawiałbym się na to że ktoś w końcu 3,4'-DMAR sprowadzi. Kilka lat temu jeden vendor zapowiadał sprowadzenie partii próbnej, zgłaszali się po sample ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
  • 2971 / 77 / 0

23 września 2017nasienie14 pisze:
Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
Mnie się to nie podobało w ogóle. Tępa, zalewająca na oślep serotoniną faza bez żadnego polotu ani głębi.

Re: 4,4'-DMAR

• 1748 / 133 / 0

Tak jak piszesz - niby euforyk, ale bardziej faza w stronę opio jak pamiętam.
Wapowałem to z folii. Zajeba, pot na czole, błogostan... i trzeba było dalej wapować. Serotoninowy crack XD
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata