Efedryna za granicą

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Ponieważ dość trudno dostać efedrynę w EU to zacząłem się zastanawiać czy nie można jej łatwiej dostać za granicą normalnie w aptece.

Słyszałem ze w Egipcie, Turcji i Tajlandii można Efkę kupić normalnie w aptece (najlepiej jak nie ma miejscowych w pobliżu) czy ktoś może tą informacje potwierdzić lub zanegować.
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 1 / 3

Ty ja ci powiem że nie wiem czy ktoś zaraz się nie przyjemnie ale ja bym zamówił u skośnookich.Brałem parę rzeczy cena git 100 procent że dojdzie tylko miechy trza czekać. OFC TRACKING MASZ

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Zdecydowana walka opolskiego CBŚP z przestępczością narkotykową

Zlikwidowanie laboratorium narkotyków syntetycznych, dwóch plantacji konopi oraz przejęcie dużych ilości amfetaminy, to efekt tylko ostatnich działań policjantów z opolskiego zarządu CBŚP.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata