amfetamina

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Mieliscie zawroty głowy po zarzyciu fety?

Użytkownik nieaktywny
  • 32 / 2 / 0

Nie ma co się martwić:) To naturalne zjawisko, nie zagrażające w żaden sposów. Jest to niedociśnienie ortostatyczne. Chwilowy spadek ciśnienia przy zmianie pozycji, bądź dłuższym staniu.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.

• 117 / / 0

Na samym początku swojej przygody z amf miałem raz taki przypadek jadłem wtedy najlepszy proch w swoim życiu sieknęliśmy 2 - 3 sztuki w jedna noc ( żółta mokra gruda z której jak dogadywaliśmy się z typem miało być 5g wyszło pewnie z 7 ) w 4 osoby bodajże piąta wzięła tylko na opuszek palca ze 3x ciut ciut i ją pokręciło.
Ale do rzeczy na drugi dzień miałem istne piekło nigdy w życiu nie przeżyłem takiego zjazdu. Co siadałem na krześle wstawałem i nagle widzę siebie jak padam na ziemie mrugam oczami i nadal stoję na nogach i kręci się w głowie siadam gdzieś na chwile i znowu, I tak przez całe popołudnie wieczorkiem cwiarka vodeczki znacznie poprawiło ten o to efekt uboczny %-D

• 250 / / 0

u mnie to sie zwie duszek lub cimność :huh:

• 159 / / 0

... takich jazd nigdy nie mialem i gdybym mial nie tknal bym wiecej :D
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2009 przez ooo the second, łącznie zmieniany 1 raz.

• 35 / / 0

Zawsze jak wstaje na zjebie to maksymalnie kręci mi się w głowie. W ogóle, rozpierdalają mnie niektóre tematy...ten pisze że zjadł 0,5 i nie umie jesć,schudł 9 kg...ten że mu się w głowie kręci. Jak żrecie to najpierw dowiedzcie się co żrecie i co się po tym dzieje...a nie żalcie się na forum że macie zawroty głowy lub inne śmieszne objawy które są normalne, a dla was dziwne :nuts:

• 509 / / 0

hardbounce pisze:
Jak żrecie to najpierw dowiedzcie się co żrecie i co się po tym dzieje...a nie żalcie się na forum że macie zawroty głowy lub inne śmieszne objawy które są normalne
Kiedyś nasz znajomy nietypowo poprosił od odsprzedanie nieco białego ścierwa, i rozmowa była taka:
- Ile tego wziąć na raz?
- A brałeś już kiedyś?
- No no, parę razy, ogólnie nie jestem świeży.
- No to weź tyle i tyle.

Godzinę później ziom pisze sms:
- Ej, powinienem może coś zjeść? I jakość dziwnie mi serce kołacze. Kurwa, nie mogę spać :-(

Huj wiedział, czy płakać, czy nie :-P
  • 296 / 34 / 0

Normalna sprawa, chociaż mnie częściej dopada na zwale takie coś - wtedy to raczej od osłabienia organizmu.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata