Amfa - uzależnienie fizyczne - senność [?]

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 381 / 1 / 0

SimonNoK pisze:
nie trzeba się znać by wpierdolić i zamieszać.
Umiesz zrobić jajecznice ?
to metkota też potrafisz.
Umiem. I to przepyszną :-D
  • 12 / / 0

No tak. I później bedzie walić kota iv :) kotek miły, ale też, że tak powiem, wciąga. Ale niektórzy mają to w nosie ;) (sorki nie mogłam sie powstrzymać)

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
  • 4 / / 0

To możliwe żeby po 8 dniach ciągu na fecie coś koło 1g dziennie, i odstawieniu występowały objawy takie jak senność, dekoncentracja ?

Nie mogę się na niczym skupić, dodatkowo śpie od 23 do 16,17 a jak wstanę to dalej resztę ,,dnia” chce mi się spać :niewiem:
  • 2759 / 611 / 0

Zupełnie normalne, brain fog, stany depresyjne, często też psychotyczne, bardzo długi sen i efekt jo-jo żarcia na potęgę. Z hard drugami masz do czynienia, na lekki zjazd liczyłeś? Poczekaj kilka dni, sytuacja się unormuje.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata