Gdzie na wakacje by nie zabrakło speeda?

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 17 / 1 / 0

Zamarzyły mi się wakacje, pod uwagę biorę Grecję, Maroko, Albanię, Cypr, Hiszpanię i Bułgarię.
Dotrzeć zamierzam tam samolotem więc wzięcie ze sobą wyprawki odpada. Nie chcę by wymarzony urlop skończył się szybciej niż zaczął. Stąd pytanie, dokąd by na 100% zaraz po zameldowaniu znaleźć włada lub coco? I gdzie szukać? Podejrzewam, że opiekun wycieczki raczej nie pomoże :zombie: Dodatkowym atutem była by dostępność MDMA na plażowych baletach :mniam:
  • 7241 / 705 / 0

Hiszpania !
Coco jest w chuj i to podobno dobrej jakosci.
Z wladkiem się nie spotkałem, wszędzie koks.Szukaj w parkach albo klubach w nocnych godzinach, pytaj się głownie młodych, tylko pamiętaj ze w ES mało kto gada po angielsku ( maja taka mentalność, ze jak chcesz nawiązać kontakt to tylko español ).
Przetłumacz sobie podstawowe zwroty które pomogą Ci ogarnąć towar.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Jak policja administratorów narkotykowego bazaru znalazła i zamknęła

Choć wielu przestępców jest ciągle na wolności, to wygląda na to, że administratorzy sklepów z narkotykami w sieci Tor konsekwentnie wpadają w ręce organów ścigania. Jakie błędy popełnili bohaterowie tej historii?
  • 1774 / 137 / 0

Formuła 1, Grand Prix Austrii, Red Bull Ring, 28-30 czerwca.
  • 13 / / 0

Hiszpania - białko tanio i łatwo kupić .
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata