Odstawienie olanzapiny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Witam, od 3 lat leczę się olanzapiną(w formie injekcji - zypadhera 300mg co 2 tygodnie - wyczytałem że to odpowiada 20mg olzy dziennie w tabletkach). Mam za sobą 3 pobyty w szpitalu psychiatrycznym. Pobytem kończyły się sytuacje mocno stresowe(rozpad związku, problemy na studiach). W przypadku pierwszych dwóch pobytów diagnoza: ostre wielopostaciowe zaburzenia psychotyczne, 3 raz- schizofrenia. Po ostatniej hospitalizacji dochodziłem do siebie około pół roku. Po tym czasie objawy pozytywne przeminęły(miałem urojenia na tle religijnym, konkretnie - miałem poczucie że jestem Mesjaszem). Problem jest taki, że jestem całkowicie zobojętniały emocjonalnie, mam problemy w sytuacjach towarzyskich - nie potrafię się włączyć w rozmowę, nie biorąc leków tego nie było. Chciałbym zaryzykować i odstawić leki. Czy ktoś jest w stanie doradzić jak to zrobić? Po 3 latach zastrzyków pewnie się trochę tego w organizmie nagromadziło? Od lekarza ciężko jest coś się dowiedzieć - wizyty polegają głównie na przepisywaniu leku( lekarz przyjmuje 1,5 h w tym czasie ma przeciętnie 6-8 pacjentów). Obniżyły się moje zdolności poznawcze, jak olanzapina na to wpływa?
Bo nie wiem czy to przez leczenie czy objawy negatywne choroby?
Rejestracja: 2016
  • 2162 / 387 / 0


Depresja popsychotyczna? SNRI, jak się zapatrujesz na dodatkowe leczenie antydepresantem? Nie możesz przyjmować formy doustnej olanzapiny? Co prawda neuroleptyki atypowe jak olka mają korzystny wpływ na objawy negatywne, tyle w teorii. W praktyce, duża dobowa podaż olki może wywołać objawy podobne do negatywów.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Chcieli przenieść magazyn, zaskoczył ich policyjny nalot

Magazyn, w którym przechowywane były zabronione substancje mieścił się w mieszkaniu na terenie Wesołej.
Rejestracja: 2018
  • 31 / 3 / 0


Raz zażywam, a raz nie. Stosuję bo ma dobrą komponentę nasenną. Z odstawieniem z dnia na dzień nie mam żadnych problemów. Chyba, że ktoś ma b. mocne jazdy. W końcu większość po to jă bierze. Ja tylko w celu zaśnięcia i odstawiam kiedy chcę.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


No i co odstawil ktos ta zypadhere?? ile to trwa?
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości