Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 20 / 5 / 0

04 stycznia 2019Martwa_dziewczyna pisze:
[mention]alkus wiejski[/mention]
Dasz radę.
Uważaj z rolkami ale możesz wrzucić hydroksyzynę ( nawet do 3 tabl. po koleji czyli bierzesz 1 czekasz 20-30 min. jak nie pomoże to następna)
A to jest akurat nieprawda, bo alkohol obniża próg drgawkowy, hydroksyzyna też i może dostać padaki jak wyłazi z ciągu.
Relanium możesz łykać, ale nie częściej niż jednego tabsa co 4 godziny. I pij dużo wody. Jak Ci się po relanium zachce spać no to uderz w kimę.

• 1782 / 535 / 0

Dwie sprawy: co 4 godziny to bardzo częsta dokładka, rolki trzymają bardzo długo. A po mixie opio i benzo nawet z tolerką można sie położyć spać i nie wstać. Z rozwagą alkusie.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Oświadczenie Aurora Polska ws. dostaw medycznej marihuany

Aurora Polska wydała oficjalne oświadczenie ws. dostaw swoich produktów do hurtowni. Spółka poinformowała dlaczego pierwsza dostawa suszu, określona jako testowa, była tak niewielka (zaledwie 6 kg). Dowiadujemy się także kiedy można się spodziewać regularnych dostaw suszu oraz z czego to wynika.
  • 763 / 87 / 0

[mention]Up[/mention] no i w celu dopełnienia Twojej wypowiedzi mają niesamowitą zdolność do kumulacji w organizmie.

[mention]alkus wiejski[/mention] - już w innym wątku dostałeś wystarczającą ilość odpowiedzi. No i tak po co kopać się z koniem idź po prostu do lekarza rodzinnego, powiedz wszystko jak na spowiedzi i poproś o skierowanie do specjalisty psychiatrii, tam otrzymasz pomoc i wskażą Ci drogę co dalej i jak dalej..
Niemniej wysuplementuj się - mg+potas+b6 - zapytaj o taki preparat i sprawdź ile musisz pigułek dziennie łykać i jaka jest przyswajalność, ewentualnie preparaty oddzielne. Elektrolity apteczne (nie pamiętam nazwy) ale w aptece też dostaniesz odpowiedź . Kompleks witaminy B, Polfa Łódź jest niezła i tania bo 5 zł za 50 tabsów.
Nie traktuj tego jako atak ale jeśli nie jesteś sam sobie z tym poradzić to szpital, tam nie gryzą.
No i trochę chemii trzeba dorzucić baclofen, pregabalina no i nieoceniony Naltex - zlikwiduje głody do zera. Nasennie celuj w z-drugs (zolpidem, zopiclon).
No i przestań pić....[mention]Ankaaa[/mention] już Ci to wyjaśniła jak należy to zrobić.
  • 239 / 34 / 0

Nie bierze się rolek co 4 h bo mają zdaje się 48 h t1/2, a hydroksyzynę proponowałam ale do rolki.
Fakt lekarz i szpital zawsze najlepsze ale nie każdy może sobie na to pozwolić
Użytkownik nieaktywny
  • 315 / 42 / 0

Dziekuje za odpowiedzi. Wiem ze gdzies juz dostalem odpowiedz ale jestem tak oglupiony ze mam problem z przejsciem przez ulice. Ktos pytal mnie ile sie mecze z dojsciem do siebie: jesli chlalem np tydzien to okolo tygodnia dochodze do siebie. Psychicznie dochodze dluzej. Ciesze sie i dziekuje za wasze odpowiedzi bo wtedy czuje sie spokojniej mimo ze czytalem tu takie przypadki jak moj a nawet gorsze. Jesli chodzi o spanie po relanium to wczoraj wrzucilem jedna tabletke ktora mnie zmulila u usnalem. Po jakichs 10 minutach bo patrzylem na zegarek jak mnie wyszarpalo z tego snu to myslalem ze zwariuje bo mi sie strachy zalaczyly. Dzisiaj byla druga noc jeszcze bardziej pojebana niz pierwsza ale mysle ze teraz juz z gorki bo sprawdzalem czy cos sie na mnie nie czai i okazalo sie ze to tylko moj cien byl i suszarka do bielizny wiec nie dostane majaków. Trudno, musze sie przemeczyc bo mam to na co zapracowalem. Dziekuje za rady z tymi witaminami i suplementacja bo juz nie chodze po scianach. Dziekuje wam wszystkim mimo wstydu ze znowu zawracam glowe z tego samego powodu:)

Santa

• / / 0

siema. w sylwestra mieszałem fetę, piguły, trochę kety i GHB. od kilku dni czuję mrowienie/drętwienie w dłoniach i stopach oraz lekko kręci mi się w głowie. nigdy nie miałem takiej reakcji na taki zestaw, więc zastanawiam się, co może być nie tak albo jak mogę sobie pomóc. pomysły?
  • 3 / / 0

05 stycznia 2019Santa pisze:
siema. w sylwestra mieszałem fetę, piguły, trochę kety i GHB. od kilku dni czuję mrowienie/drętwienie w dłoniach i stopach oraz lekko kręci mi się w głowie. nigdy nie miałem takiej reakcji na taki zestaw, więc zastanawiam się, co może być nie tak albo jak mogę sobie pomóc. pomysły?
Szczęść Boże. Takim zestawem wypłukałeś z organizmu witaminki magnez i wapni itd etc więc wystarczy że się dożywisz. Odezwij się jak nie minie uboczny efekt stymulacji. Pozdrawiam. Z Poważaniem.

Santa

• / / 0

05 stycznia 2019SirBorderline pisze:
05 stycznia 2019Santa pisze:
Szczęść Boże. Takim zestawem wypłukałeś z organizmu witaminki magnez i wapni itd etc więc wystarczy że się dożywisz. Odezwij się jak nie minie uboczny efekt stymulacji. Pozdrawiam. Z Poważaniem.
czyli takie objawy po czterech dobach pomimo suplementacji są w normie? chyba wcześniej zawsze byłem szczęściarzem, więc te zawroty głowy trochę mnie zaniepokoiły. dzięki za odpowiedź!
  • 3 / / 0

A nie przeciążyłeś kręgosłupa? Odpoczywałeś? A coś rwie albo bolało? "Przepuklina kręgosłupowa odcinka szyjnego objawia się bardziej skrycie. Początkowo to tylko lekki ból i sztywność szyi oraz trudność w wykonywaniu swobodnych ruchów głową. Potem zaczyna się pojawiać mrowienie w rękach i sztywność. Częstym objawem przepukliny kręgosłupowej odcinka szyjnego są bóle głowy i zawroty głowy oraz rwa barkow." Nie pogarsza się? Może to być też problem z ciśnieniem jeśli fetka miała złą mieszankę, jeśli nie minie Ci w Ciagu tygodnia tego to zbadaj się na miażdżyce a po miesiącu radze się już niepokoić i iść na szybkie badanie na Onkologie. Pozdrawiam. Obyś wyzdrowiał. God bless you.
  • 299 / 4 / 0

Siemano....mam pytanie zjadlem kolo 13 dzisiaj kolo 350 tramca...8 godzin pozniej wciagnalem z 2 dobre krechy amfy...nic narazie nie jest ale zapomnialem przeczytac ze nie moznalaczyc...a mnam w planach dalej walic fete...i teraz pytanielepiej odpuscic ... czy jakis klonazepam czy cos innego pomorze... prosze o szybka odpowiedz pozdawiam!! Minelo ze 2 godziny od kresek...nic narazie sie nie dzieje... czy moze os sie jeszcze stac>???
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata