Psychoza,mania przesladowcza, objawy paranoidalne

Moderator: Zdrowie

• 131 / 9 / 0

Doskonale wiem o czym piszesz. Nie raz we wcześniejszych latach miałem grube jazdy, ogarniałem się na przemian z niedojebaniem umysłowym, paranojami, ciągami etc. Jak doszedłem do siebie na tyle, że naprawdę wynormalniałem to jak poleciałem to nadrobiłem kilka miesięcy czystości i znowu loty w kosmos. A paranoje jeszcze dotkliwsze, jeszcze gorsze, jeszcze silniejsze. Masakra. Aż w końcu dostałem wpierdol, normalnie wpierdol od współników za to, że doprowadziłem się do takiego stanu i niszcze sobie życie. Rozmową nie pomagało, prośbą nie pomagało ale srogim wpierdolem pomogło. Od kilku miesięcy nie tykam niczego, nawet papierosów. Głosy zniknęły, przestali mnie obserwować, komentować tego co robię, stać mi pod oknem etc. ;) Ale uważam, że jeśli ktoś ma naprawdę problem i napierdala cały czas po nosie i nie może tego opanować to szczerze doradzam udać się do psychiatryka, powiedzieć aby Cię zamknęli i tam na pewno Ci się polepszy. Naprawdę. Po prostu jak jest tak grubo to taką osobę należy zamknąć bo może w końcu zrobić krzywdę sobie, psychika siądzie i się np. powiesisz bo już nie będziesz mógł żyć z tym. Nie przesadzam bo sam przez to co Ty przechodziłem. Każdy ma inną psychikę bla bla bla, prawda ale jak kurwa ta psychika siada to książkowo każdy zachowuje się tak samo na trzaskach.
  • 336 / 16 / 0

Ja miałem też po ketonach i fecie psychoze i do tej pory nie wiem czy to były omamy słuchowe czy jebane zbiegi okoliczności dzień w dzień, słyszałem jak ludzie mówią to o czym akurat myślałem, mówią o mnie, ale ja bez kitu to słyszałem, do tej pory dla mnie to jakaś abstrakcja. Rzuciłem całkowicie te kurestwo, psychoza pierwsza przeszła samoistnie sama po paru dniach. Druga miała troche inne podłoże, typowo amfetaminowe i potem trafiłem do psychiatryka, trochę pobrałem tych ich gówien neuroleptycznych. Jeszcze była akcja nawet taka że świrowałem z taką panną i ona coś dziwnie dużo wiedziała i jeszcze ją podejrzewałem że jest jakąś wtyką i to podpucha :zombie: Jej ostatni sms do mnie to był : "skasuj mój nr psycholu jebany i odstaw te ścierwo". Szkoda bo fajna dupa była, ale i tak mężatka więc praktycznie żadna strata.

Moim zdaniem ketony mają bardzo silne możliwości wywołania psychoz, większe nawet od amfetaminy a i sama psychoza po nich jest wg mnie potężniejsza.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Jedno miasto, jedna doba, trzy zgony. Zarzut za handel dopalaczami

W Mikołowie na Śląsku w ciągu kilkunastu godzin zmarły trzy osoby - dwóch młodych mężczyzn i kobieta. Jak informuje policja, śmierć nastąpiła prawdopodobnie w wyniku zażycia dopalaczy. W związku ze sprawą zatrzymano już trzy osoby. Jedna z nich usłyszała zarzut wprowadzania do
  • 2 / / 0

Kilka lat temu ja także miałem taką psychozę poamfetaminową .Niestety miałem wrażenie ze mnie śledzą w nocy na ulicy (demony) , myslalem ze jestem opętany ,slyszalem bicia szyb w nocy .Przeszlo po clonazepamie .
  • 3147 / 247 / 0

No, ale warto było poobracać taką mamuśke po ketonach , c nie ??
Sex jest niesamowity.
  • 336 / 16 / 0

Coś w tym jest, ale najlepsze ruchanie to pamiętam było po mefedron + mj , panna aż piszczała. Ale kiedyś po jakimś chujowym bieda ketonie już nie pamiętam nawet to nie chciał stanąć i zmalał jak po fecie
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata