Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 302 / 44 / 0

@alkus wiejski

Możesz się wspomagać do 3razy dziennie kroplami walerianowymi, dawka 10-15ml jednorazowo. Do tego beta-blokery lub inhibitor ACE i jeżeli masz możliwość to kroplówka. Jeżeli nie to kup elektrolity i minerały i popijaj dużo, do tego woda z cytryną i miodem/cukrem. Ja tak dochodziłem do siebie po ciągach, jak było pite bardzo dużo to nie zwiększaj dawki diazepamu, ewentualnie trochę, bo parę nocy i tak będzie nieprzespanych.
  • 237 / 31 / 0

[mention]alkus wiejski[/mention]
Dasz radę.
Uważaj z rolkami ale możesz wrzucić hydroksyzynę ( nawet do 3 tabl. po koleji czyli bierzesz 1 czekasz 20-30 min. jak nie pomoże to następna)
Kup sobie jutro walerianę czy coś ale proś w aptece o.preparat bez alkoholu
Zapal światło będzie ci raźniej.
Jak nie da rady inaczej to weź tą rolkę.
Uzupełnij elektrolity, potas, magnez.
Pij dużo płynów i zjedz coś pożywnego.
Będzie dobrze.
Trzymaj się

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Legalizacja marihuany w UK coraz bliżej? "To kwestia 5-10 lat"

Grupa brytyjskich posłów, która odbyła służbową podróż do Kanady oceniła, że Wielka Brytania 'w pełni zalegalizuje rekreacyjne używanie konopi w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat' - poinformowało dziś BBC.
  • 191 / 18 / 0

@alkus wiejski, dobrze wiem co czujesz. Ja akurat jak jeszcze w trakcie picia dostawałem ataku paniki lub lęku to w miare możliwości zarzucałem mała ilość alpry i kładłem się do łóżka. Często było tak, że i tak nie mogłem usnąć ale przynajmniej przechodziłem to spokojniej.
PS. Ile czasu dochodzisz do siebie po ciągu?
  • 20 / 5 / 0

04 stycznia 2019Martwa_dziewczyna pisze:
[mention]alkus wiejski[/mention]
Dasz radę.
Uważaj z rolkami ale możesz wrzucić hydroksyzynę ( nawet do 3 tabl. po koleji czyli bierzesz 1 czekasz 20-30 min. jak nie pomoże to następna)
A to jest akurat nieprawda, bo alkohol obniża próg drgawkowy, hydroksyzyna też i może dostać padaki jak wyłazi z ciągu.
Relanium możesz łykać, ale nie częściej niż jednego tabsa co 4 godziny. I pij dużo wody. Jak Ci się po relanium zachce spać no to uderz w kimę.

• 887 / 195 / 0

Dwie sprawy: co 4 godziny to bardzo częsta dokładka, rolki trzymają bardzo długo. A po mixie opio i benzo nawet z tolerką można sie położyć spać i nie wstać. Z rozwagą alkusie.
  • 763 / 87 / 0

[mention]Up[/mention] no i w celu dopełnienia Twojej wypowiedzi mają niesamowitą zdolność do kumulacji w organizmie.

[mention]alkus wiejski[/mention] - już w innym wątku dostałeś wystarczającą ilość odpowiedzi. No i tak po co kopać się z koniem idź po prostu do lekarza rodzinnego, powiedz wszystko jak na spowiedzi i poproś o skierowanie do specjalisty psychiatrii, tam otrzymasz pomoc i wskażą Ci drogę co dalej i jak dalej..
Niemniej wysuplementuj się - mg+potas+b6 - zapytaj o taki preparat i sprawdź ile musisz pigułek dziennie łykać i jaka jest przyswajalność, ewentualnie preparaty oddzielne. Elektrolity apteczne (nie pamiętam nazwy) ale w aptece też dostaniesz odpowiedź . Kompleks witaminy B, Polfa Łódź jest niezła i tania bo 5 zł za 50 tabsów.
Nie traktuj tego jako atak ale jeśli nie jesteś sam sobie z tym poradzić to szpital, tam nie gryzą.
No i trochę chemii trzeba dorzucić baclofen, pregabalina no i nieoceniony Naltex - zlikwiduje głody do zera. Nasennie celuj w z-drugs (zolpidem, zopiclon).
No i przestań pić....[mention]Ankaaa[/mention] już Ci to wyjaśniła jak należy to zrobić.
  • 237 / 31 / 0

Nie bierze się rolek co 4 h bo mają zdaje się 48 h t1/2, a hydroksyzynę proponowałam ale do rolki.
Fakt lekarz i szpital zawsze najlepsze ale nie każdy może sobie na to pozwolić
  • 268 / 29 / 0

Dziekuje za odpowiedzi. Wiem ze gdzies juz dostalem odpowiedz ale jestem tak oglupiony ze mam problem z przejsciem przez ulice. Ktos pytal mnie ile sie mecze z dojsciem do siebie: jesli chlalem np tydzien to okolo tygodnia dochodze do siebie. Psychicznie dochodze dluzej. Ciesze sie i dziekuje za wasze odpowiedzi bo wtedy czuje sie spokojniej mimo ze czytalem tu takie przypadki jak moj a nawet gorsze. Jesli chodzi o spanie po relanium to wczoraj wrzucilem jedna tabletke ktora mnie zmulila u usnalem. Po jakichs 10 minutach bo patrzylem na zegarek jak mnie wyszarpalo z tego snu to myslalem ze zwariuje bo mi sie strachy zalaczyly. Dzisiaj byla druga noc jeszcze bardziej pojebana niz pierwsza ale mysle ze teraz juz z gorki bo sprawdzalem czy cos sie na mnie nie czai i okazalo sie ze to tylko moj cien byl i suszarka do bielizny wiec nie dostane majaków. Trudno, musze sie przemeczyc bo mam to na co zapracowalem. Dziekuje za rady z tymi witaminami i suplementacja bo juz nie chodze po scianach. Dziekuje wam wszystkim mimo wstydu ze znowu zawracam glowe z tego samego powodu:)

Santa

• / / 0

siema. w sylwestra mieszałem fetę, piguły, trochę kety i GHB. od kilku dni czuję mrowienie/drętwienie w dłoniach i stopach oraz lekko kręci mi się w głowie. nigdy nie miałem takiej reakcji na taki zestaw, więc zastanawiam się, co może być nie tak albo jak mogę sobie pomóc. pomysły?
  • 3 / / 0

05 stycznia 2019Santa pisze:
siema. w sylwestra mieszałem fetę, piguły, trochę kety i GHB. od kilku dni czuję mrowienie/drętwienie w dłoniach i stopach oraz lekko kręci mi się w głowie. nigdy nie miałem takiej reakcji na taki zestaw, więc zastanawiam się, co może być nie tak albo jak mogę sobie pomóc. pomysły?
Szczęść Boże. Takim zestawem wypłukałeś z organizmu witaminki magnez i wapni itd etc więc wystarczy że się dożywisz. Odezwij się jak nie minie uboczny efekt stymulacji. Pozdrawiam. Z Poważaniem.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata