4-MTA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2008
  • 318 / / 0


przepraszam bardzo czy 4-MTA jest podobnie toksyczne co PMA ? może ktoś ma jakieś większe info na temat z góry dzięki :-p

/Przeniesiono na forum ogólne amfetamin./ misspill
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0


Tak 4-MTA ma podobno toksycznosc jednakze jest bardziej cywilizowane tzn.szybciej okreslic dawki optymalne widzialem kilka zwiazkow w oparciu o szkielet 4-metio .Bardzo aktywna substancja dopamina ,noradrenalina i serotoniny sporo do tego blokada rozpadu dopaminy ,serotoniny noradrenaliny (przypominam blokada iMAO-A ).

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Biskupi z Illinois wypowiadają się przeciwko legalizacji marihuany

Zgromadzenie Ogólne Stanu Illinois rozpatrywać będzie projekt przepisów dopuszczających wykorzystanie marihuany w celach rekreacyjnych. Katolicy Biskupi Illinois, "w trosce o dobro ogółu", postulują odrzucenie tej legislacji.
Rejestracja: 2016
  • 2161 / 386 / 0


Do przeniesienia.
Rejestracja: 2018
  • 16 / / 0


to musi być ciężki shieeet , nie mogę znaleźć w sieci profilu działania są opisane tylko uboki i skutki zażycia. podejrzewam że gruby psychol podobny to 2,5dimetoksyamfetamin
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości