Nadciśnienie a MDMA

Moderator: Stymulanty

• 8 / / 0

Ciśnienie 140/100 czasami lekko wyższe, jestem dosyć dużym facetem jeśli chodzi o budowę ciała. Chce spróbować nawet i pół lub 1/3 dawki (choć nie wiem jaka jest akurat w tych co mogę dostać ale działanie na znajomego w okolicy 75kg jednej było mocne ale nie przesadnie). Po 1/3 może ciśnienie sporo podskoczyć czy w dobrych warunkach mogę próbować?
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

@asocialprox
Skoczyc to zawsze podskoczy, szczegolnie jak masz predyspozycje do wyzszego cisnienia.
Ja bym jadl smialo, sam mam problemy z sercem i jadlem emke pare razy w pixach czy krysztale i sie nie przekrecilem jeszcze. Najwazniejsze to nie poglebiac sobie kardio schizy negatywnym mysleniem jak juz Cie dopadnie.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata