Nadciśnienie a MDMA

Moderator: Stymulanty

• 7 / / 0

Ciśnienie 140/100 czasami lekko wyższe, jestem dosyć dużym facetem jeśli chodzi o budowę ciała. Chce spróbować nawet i pół lub 1/3 dawki (choć nie wiem jaka jest akurat w tych co mogę dostać ale działanie na znajomego w okolicy 75kg jednej było mocne ale nie przesadnie). Po 1/3 może ciśnienie sporo podskoczyć czy w dobrych warunkach mogę próbować?
  • 26 / 3 / 0

@asocialprox
Skoczyc to zawsze podskoczy, szczegolnie jak masz predyspozycje do wyzszego cisnienia.
Ja bym jadl smialo, sam mam problemy z sercem i jadlem emke pare razy w pixach czy krysztale i sie nie przekrecilem jeszcze. Najwazniejsze to nie poglebiac sobie kardio schizy negatywnym mysleniem jak juz Cie dopadnie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana może zwiększyć ryzyko depresji?

Kontakt z marihuaną w nastoletnim wieku może znacząco zwiększać ryzyko depresji i myśli samobójczych u młodych dorosłych - piszą w przeglądowej pracy na łamach czasopisma "JAMA Psychiatry" naukowcy z McGill University i University of Oxford.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata