Kofeina bezwodna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 126 Strona 13 z 13
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Trochę przeczytałem dziś na temat kofeiny, jej skutków i oczekiwanych rezultatów. Nie robiłem nic z tego co wyżej opisane wcześniej, jednak dziś zdecydowałem się na eksperyment. Dostałem kiedyś od kumpla trochę kofeiny i tak jakaś jej część została do dziś. Zmieszałem 8.1g z około 1l ciepłej wody i tak popijam pisząc ten post. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, "eksperymentuję" po raz pierwszy w ten sposób ale mam nadzieję, że opisane przez niektóre osoby efekty i u mnie się pojawią. Jeśli ktoś ma coś do dodania w tym temacie to z chęcią poczytam.
Rejestracja: 2016
  • 222 / 25 / 2


[mention]allrunner[/mention] słodziłeś to czymś, czy masz zwyczajnie fetysz picia gorzkiej wody?

___________
22 maja 2014SzybkiSquall pisze:
Proponuję spróbować waporyzować kofeinę. Szklanka, do niej kieliszek, na niego okrągłą świeczkę do podgrzewacza, na szklankę mały nożyk(np ostrze od noża segmentowego). Na ostrze ok 50mg(na próbę) kofeiny bezwodnej. Przed położeniem ostrza podpalamy podgrzewacz. W usta lejek i szerokim kołnierzem obejmujemy szklankę i wdychamy. Miałem po takiej akcji ciary na całym ciele jak za pierwszym sniffem Władzia. Działa naprawdę pozytywnie. Nienachalna stymulacja. Nieprzyjemny jest tylko laczek w ustach. Do wytrzymania jednak. Za to IV nie polecam. Niezbyt miłe odczucia, duży nacisk na klatkę piersiową. Po wapo wjazd na ciało minimalny. Serce bije tylko minimalnie szybciej. Chyba najlepsza droga administracji dla tej substancji.
Podbijam. Wapo, ktoś coś?

/Proszę bardzo, scalono!/ misspill

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
Rejestracja: 2014
  • 1476 / 191 / 0


Hah, zadziwiające, że ten pomysł nie przyszedł mi do głowy za czasów, gdy miałem na stanie zarówno czystą kofeinę jak i znakomitą papajkę z żarówki. Również z chęcią dowiem się więcej o tej ciekawostce. %-D
Rejestracja: 2018
  • 76 / 1 / 0


Zamówiłem sobie 50g na test. Wcześniej brałem 2-4 kapsułki 300mg i średnio mnie pobudzało. Kupowałem z Olimpu, może są po prostu ch*****. Yerba i Illex mnie już nie pobudzają. Kawy nie pije, bo nie mogę znieść smaku i boli mnie po niej żołądek.
Rejestracja: 2018
  • 231 / 14 / 0


Odradzam wapo kofy gdyż:

- szkoda zdrowia
- łatwo przedawkować
- efekty mocniejsze od picia czy sniffa, ale wciąż mizerne, w porównaniu z potencjalnym uszczerbkiem na zdrowiu
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Nie wiem jak można przyjąc 8g kofeiny :o Sam stosuje taka kofeine od 3 lat i w razie sennosci wrzucam sobie troszke do wody, ale to tak po 100mg na raz, w ciągu dnia mysle ze max 400. Czasem jednak zdarzy mi sie przedawkowac i staje sie wtedy bardzo nerwowy. To takie dziwne uczucie
Posty: 126 Strona 13 z 13
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości