3-MMC sposobem na fobię społeczną?

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1766 / 697 / 0

Sposobem na wywołanie fobii społecznej chyba...
  • 5891 / 971 / 2

01 stycznia 2019SRTN pisze:
mnie chodziło o specyficzne podejście do stosunków międzyludzkich

pod wpływem trójeczki, marzenia w ogóle nie mają pokrycia z rzeczywistością, zwłaszcza jeśli się jest normalnym kolesiem, a nie z dobrego domu kiedy nie stać na roczny ciąg

nie jestem sobie w stanie wyobrazić, do czego mogłoby mnie doprowadzić takie skrajne spizdowacenie

wszystko zależy od ludzi na których bym natrafił

wszak ogólnie life is malicious, weź to sobie do serca, serio
Przeciez stosunki na trojce byly bardzo udane:)

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Francja: Handel narkotykami spada o 30-40%. Postępująca uberyzacja rynku narkotykowego

Francuski minister spraw wewnętrznych poinformował, że trwający nas Sekwaną dwa miesiące lockdown sprawił, że handel narkotykami zmniejszył się o 30-40 proc. Przestępcy wymyślają jednak nowe sposoby dostarczania nielegalnych substancji.
  • 4 / 1 / 0

Po trójce to wiele osób nabawiło się fobii w postaci tego że ktoś ich śledzi lub obserwuje, lub fobii na tle religijnym. Jeśli chodzi o fobie religijne to szły one w kierunku obawy przed opętaniem. Używanie trójeczki jeśli chodzi o mnie to fajne było tak przez 1,5 roku. Potem psycha dostawała coraz bardziej po dupie.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata