Co robić po MDMA?

Moderator: Stymulanty

• 7241 / 707 / 0

@Ouahn
Lepiej jakaś opera abo koncert, po MDMA słuch jest wyostrzony.
  • 67 / 2 / 0

Przytulać się !

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Na widok radiowozu pośpiesznie gasili światła w aucie

...co okazało się nie być najrozsądniejszym posunięciem.
  • 2 / / 0

Słuchać mocniejszej muzyki na słuchawkach, rozmawiać z ludźmi lub zwyczajnie chillować w foltelu.
  • 1 / / 0

Siema chłopaki mam taki problem po MDMA nie lubię w ogóle tańczyć najbardziej lubię siedzieć na dworze i rozmawiać ze znajomymi i tu rodzi się moje pytanie czy coś ze mną nie tak :tabletki:

przeniosłem do odpowiedniego tematu /// WRB
  • 254 / 39 / 0

@Pomasz77 wielu ludzi tak ma , mnie samego znajomi wręcz musieli sciagac z kanapy bo tylko bym leżal i w tej przyjemnosci sie zatapiał

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 25 / 0

No ja też tak mam że to normalne. Mi się też po samym MDMA nie chciało zbytnio tańczyć, mogła lecieć muzyka ale w tle, faza "kanapowa" mi najbardziej odpowiadała.
  • 1 / / 0

01 maja 2019Pomasz77 pisze:
Siema chłopaki mam taki problem po MDMA nie lubię w ogóle tańczyć najbardziej lubię siedzieć na dworze i rozmawiać ze znajomymi i tu rodzi się moje pytanie czy coś ze mną nie tak :tabletki:
Ja przerobilem mnostwo talerzy czy crystal, co prawda nie mam duzego stazu bo z 8 lat, jednak wielkrotnie wole zjesc i kanapowa faza i z przyjaciolmi sluchac muzyki i rozmawiac. Ruszyc to mi sie nie chce czy nawet wstac xD
  • 7241 / 707 / 0

Wybrać się gdzieś na wycieczkę, do jakiegoś interesującego państwa np: Holandia (Amsterdam ) i przejść się po nieznanym mieście.Uderzyć w dzielnice gdzie jest kolorowo, dużo świateł.Najlepiej ze swoja kobieta alb gronem dobrych znajomych. :extasy:
  • 562 / 42 / 0

01 maja 2019Miki12 pisze:
@Pomasz77 wielu ludzi tak ma , mnie samego znajomi wręcz musieli sciagac z kanapy bo tylko bym leżal i w tej przyjemnosci sie zatapiał
za duża dawka %-D
  • 33 / / 0

muza i hawira ja zawsze odplywam i nawet sie klade na chodniku i aby muza nakurwiala albo jakies techniawki dnb albo jakis hiphop ktory lubie np kawalek "jungle-professor gren" rozpierdala leb. i oczywiscie zawsze sie zalacza milosc do wszystkich przytulanie jakies gadki typu bracie kocham cie ziomeczku itepe jak co to wszystkich rozjebiemy :D a z dziewczyna fajnie sie poprzytulac pocalowac ja jakos nielubie sie dymac na pilkach. wole na koksie albo na fecie jebac cala noc ;D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2019 przez urzytnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata