Tolerancja

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 7 Strona 1 z 1

__

Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Ostatni raz wąchałam z dobry rok temu, aczkolwiek temat amfy nie jest mi obcy bo przed przeprowadzką do 3city było jej naprawdę sporo w moim życiu. Tak więc ostatnio zateskniłam za dobrymi czasami kiedy pojechałam do ziomeczka po zioło a ten zaproponował mi kreche i tak pod wpływem impulsu kupiłam sobie od niego 15g. Raczej staram się za bardzo nie uzależniać od różnych substancji więc kiedyś tam założyłam sobie że nigdy nie dopuszczę do ciągu dłuższego niż 3 dni tak i teraz postanowiłam trwać w tym założeniu w związku z czym podzieliłam sobie odrazu działki po 200mg. Historia zaczyna się tak, że walnelam sobie jedną działkę wieczorkiem bo byłam zjebana po robocie a musiałam się przez noc nauczyć kilkuset stron dość skomplikowanego materiału, bo jakoś się wcześniej do tego nie zebrałam. No więc robię sobie dwie piękne kreseczki i się trochę zdziwiłam bo towar był tak "ostry" że dosłownie przeleciało mi przez głowę [chuj wypali mi nos]. Nwm czy to jest kwestia ponad roku przerwy ale wydawało mi się że jeszcze nigdy nie brałam towaru od którego aż tak napierdala mnie nos (krecha u kumpla też nie była taka mocna, mimo że towar niby z tego samego eksportu). Mimo nieprzyjemnego początkowego wrażenia doznania bardzo przyjemne. Śmigałam dobrze ponad 10h, materiał ogarnięty perfekcyjnie i generalnie zadowolilam się z efektu bo po kupnie zastanawiałam sobie co mi odjebalo że wzięłam odrazu tyle towaru zamiast spróbować sobie na początku 2-3g na sprawdzenie. Później jeszcze dwa razy działka 200mg spowodowała dosyć podobne fajnie utrzymujace się efekty, natomiast kolejne nie były już tak zadowalające(nie brałam tych krech w ciągu tylko każda działkę z paroma dniami odstępu). Po następnych paru dniach od zażycia 3 działki towaru był piąteczek podczas którego stwierdziłam że pośmigam sobie przez weekend. Ok godz 22 poleciało 200mg a po jakiś paru minutach kolejne 100. Speed trzymał mnie zaledwie 3-4h po których wrzuciłam kolejne 200 a po następnych niecałych 2h zasnęłam. 2 dni przerwy i dnia dzisiejszego ok godz 12, 200mg których totalnie nie czuje więc o 16 biorę kolejne 400. Jest godz 24 a ja wręcz zasypiam. Podczas moich wcześniejszych doświadczeń z tym specyfikiem co prawda byłam młodsza ale działki po 200mg wystarczały mi w zupełności i nigdy nie zwiększałam ich do więcej niż około 300 na dobę. I teraz się zastanawiam czy to kwestia towaru(chociaż nie wydaje mi się bo 3 razy było naprawdę ok), czy może jesli to jest wogole możliwe to tolerancja urosła mi tak szybko?
Rejestracja: 2018
  • 46 / 4 / 0


Z tego co piszesz wynika że zaczęłaś z zerową tolerką i po przerobieniu deczka materiału już nie kopał :scared:
Powiem Ci tyle, że tolerancja nie urosła by Ci tak gwałtownie i bym sobie dał nos uciąć , że nie może tak być %-D
Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to, że po prostu przechowywałaś te futero w niekorzystnych dla niego warunkach , może gdzieś w ciepłym miejscu go miałaś? Jak w ogóle wyglądała ta fetka? mokra? to by mogło tłumaczyć tą "ostrość" a chodzi o niewyparowane rozpuszczalniki i to one mogły działać drażniąco.
No a co do słabszego działania to musiały jakieś czynniki wpłynąć na amfe a nie na Twoją tolerkę , sam miałem różne śmieszne akcje kiedy to np. 5 gramowa gruda w dniu zakupu była koloru białego a następnego dnia rano ta sama grudka miała z jednej strony żółty kolor gdzie indziej biały a jeszcze gdzie indziej różowy i każdy kolor różnił się mocą %-D
Rybitsu nie lubi jak jest ciepło pamiętaj , pozdrówka ze wschodu ;d

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Jak moderator sklepu z narkotykami swój adres na prośbę policji wysłał

Wpadki cyberprzestępców są zawsze ciekawą lekturą. Nie inaczej jest w przypadku brazylijskiego moderatora pracującego w jednym z największych narkotykowych marketów, których wpadł w tak głupi sposób, że aż ciężko w to uwierzyć.
Rejestracja: 2017
  • 82 / 3 / 2


Wątpię żeby to miało jakis związek z tolerancja w tak szybkim czasie i po ilości jaką zażyłas w ciągu tego czasu (Podliczyłem około 2g)

możliwości jest w sumie kilka a jakieś wyjaśnienie musi byc.

amfetamina ma to do siebie zawsze w jakimś stopniu jest aktywna na organizm i nawet jeśli zakładając że ta tolerancja ci urosła jest mało prawdopodobne żeby dawka 400mg nie spowodowała jakich kolwiek efektów.

Ja obstawiam że albo po prostu źle przechowywałaś materiał i stracił swoje właściwości, Albo dostałaś jakąś ilość fety a resztę jakiegoś wałka ale wtedy byś musiała miec 15g pakowanych po 1 sztuce bo jeżeli miałaś wszystko w jednym worku i na początku działanie było okej to wyjebke możemy wykreślić
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


A czy to możliwe (luźny pomysł) że to była jakaś inna substancja która działa podobnie do amfetaminy ale tolerancja na nią szybko wzrasta? Jeżeli autorka tematu ma wolne pare złotych to niech rozważy zakup testów by sprawdzić co to. Nie mam co prawda pomysłu jaka mogła by to być substancja ale jest na rynku taka ilość rzeczy że to było by zgadywanie.
Rejestracja: 2018
  • 40 / 6 / 0


jest możliwe. 4fma strasznie drażni nos i tolerka bardzo szybko na to rośnie
Rejestracja: 2015
  • 151 / 12 / 0


02 grudnia 2018Nemenero pisze:
A czy to możliwe (luźny pomysł) że to była jakaś inna substancja która działa podobnie do amfetaminy ale tolerancja na nią szybko wzrasta?
To zdecydowanie bardziej prawdopdobna przyczyna niedogodności zaobserwowanych przez autorkę tematu niż spadek aktywności substancji w skutek niewłaściwego przechowywania przez kilkanaście dni. Bez żartów...
Rejestracja: 2018
  • 156 / 30 / 0


Mi się wydaje ze autorka tematu dostała poprostu wała i w tym worku z 15g może z 2 to była feta, niestety ciężko dziś o dobry towar i jak się nie ma prosto z gara to każdy będzie ci wkręcał ze towar kozak bo sam pewnie nie wie jak działa czysta dobra amfa..
Tolerka chyba by ci tak szybko nie urosła ja jak wezwę w jeden dzień 100mg sniffem to żeby na drugi dalej polatać to muszę już 50-100mg więcej wrzucić ale to jest chyba normalne
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości