MDMA - dawkowanie

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

Czytałam ostatnio TR w którym było napisane, że chłopak zamówił tabsy MDMA ale po dostaniu rozkruszył je do woreczka i wciągał nosem albo też dodawał do napoju. Jaka jest więc najlepsza droga podania na pierwszy raz bądź jak droga podania wpływa na fazę bo z tego co wywnioskowałam u niego pojawiała się taka zależność . Pytam bo cały ten opis był ciągiem kilku dniowym dlatego niemogę do końca traktować go obiektywnie a ja zamierzam się zaopatrzyć w jedną, najwyżej dwie tabsy i nie jestem pewna ile ich wziąć na pierwszy raz i jaki sposób był by najlepszy :-)
  • 1 / / 0

Witam, planuje wziac 10 tabsow (150 mg) czy to moze byc niebezpieczne?.
Na zjazd rano kilka wodospadow i do spania

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Projekt: nowe podmioty odpowiedzialne za wykrywanie dopalaczy

Minister Zdrowia wydał projekt rozporządzenia ws. wykazu podmiotów uprawnionych do przeprowadzania badań mających na celu ustalenie, czy dany produkt jest środkiem zastępczym.
  • 51 / 7 / 0

Widząc wpis wyżej i brak na niego odpowiedzi czuje ze typ wrzucił 10pix i już go z nami nie ma, na moja logikę coś takiego to głupota a po drugie strata materiału, nigdy nie brałem więcej niż 400mg na lot czy to kryształ czy pixa, dla mnie najlepsza jest dawka 250mg sniffem i więcej niż zimne piwko i szlugi nie trzeba
  • 1 / / 0

Mam pytanie. Na sylwka będę miał pixy MDMA w ilości dwóch, wszystkie o zawartości 220 mg MDMA od ziomka który testuje pixy u tego samego ziomka od dwóch lat więc o wychujanie nie muszę się martwić. Są to sześciokątne pixy PP z czaszkom. Jak to rozplanować by mnie trzymały do 6 rano zakładając że planuję nieco wypić alkoholu ? Będzie to mój drugi raz w życiu po 10 miesięcznej przerwie.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata