Kokaina - Jak rozpoznać dobry koks?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 268 / 11 / 0

Wczoraj kupiłem z kolegą 2g razem sto euro. Pakowane osobno 1g to jedna bryła średniej wielkości zero prochu działanie tak jak opisuje to kolega wyżej. Wypierdala już kreska wielkości zapałki i grubości max 40mg zjazd niezauważalny normalnie można spać po. Jestem w nl i tutaj ciężko o dobre koko bo każdy ma ale mało kto ma dobry sort nauczyłem się już ze jak jest w prochu lub jakimś pudrze to jest przebeltana i nawet za darmo nie chce jak ktoś czestuje. Kolega mi mówił że ostatnio we dwóch zjedli grama na baletach dziwi mnie to bo mi ciężko wjebac samemu połówkę takiej koki o której pisze bo to naprawdę dużo
  • 1 / / 0

Czy koka sie utlenia ? Jak tak to po jakim czasie ? Dzieki z gory za odpowiedz

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Szwajcarscy aptekarze chcą handlować marihuaną

Ich stowarzyszenie wydało oświadczenie, w którym wyraża poparcie dla dekryminalizacji i legalizacji handlu marihuaną - zarówno spożywaną w celach medycznych, jak i rekreacyjnych.
  • 797 / 34 / 0

Jeśli koks to tylko gruda. I zaufane źródło. Wtedy nawet proch klepie tak samo jakbyś ciachał z grudy ( ... odkrycie )
Kreska powinna Cie wystrzelić srogo, a gram starczyć na dzień przynajmniej.

Też siedze w NL i tylko raz gość dał sztuke na testa - żałuje , że to waliłem. Jeszcze miał chuj czelność prosić o kase hehehe :D takiego wała. Kasy nie dostał , niech sie cieszy , że wpierdolu nie zaliczył.
  • 75 / 11 / 0

Mieszkam na De i zanim dotarłem do źródła dobrego (według mnie) koksu przejebalem w chuj siana jak się okazało na walki w których koks stanowił może 10-15% worka a cena nie mała.
Teraz od zaufanego dila mam koks w samych grudach, raz 10g w jednej pięknej grudzie dostałem, towar zawsze bezwonny i bez smaku, po wtarciu w dziąsła znieczula natychmiastowo a sniff z 50mg wykurwia mnie na 2-3h w stan perfekcyjnej błogości. Nie wiem na ile towar jest czysty nie testowałem na odczynnikach ale jestem w 100% zadowolony.
Dobrze ze się już z typem trochę czasu znam i dużo siana dałem mu zarobić to po dużo niższej cenie wagowe gramy dostaje bo płace 50€ a inni 70-80 zależy jaki dil ma humor.
  • 1 / / 0

Ok nie mogłam nigdzie się doszukać odpowiedzi - czy zapach chrzanu można podrobić? w sensie, czy ktoś zapodaje np mieszankę lidokainy z chrzanem (nie wiem, czy nie paliłby za bardzo w nos, nie miałam okazji ściągać linii z chrzanu) lub inną substancją o podobnym zapachu?

to nie w pl, ale ostatnio testowałam z bardzo randomowego źródła i choć fanką/znawczynią koksu nie jestem to ten wydaje być nie halo, ale pachnie chrzanem Xd
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata