spoźniam się,bo... biorę amfetamine

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 12 / / 0

Jak jestem na speedzie,włącza mi się zwolnione tępo,brak poczucia czasu i pełna koncentracja na wykonywaniu danej czynności
(jak coś zacznę robić,ciężko mi przestać)
Przez to wszędzie się spóźniam :-/ .Macie na to jakiś sposób? jak to kontrolować?
  • 441 / 9 / 0

Nie bierz.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Eksperci: sztuczna inteligencja może wspomóc leczenie uzależnienia od alkoholu

W Internecie dostępna jest darmowa aplikacja, która może wspomóc osoby uzależnione od alkoholu w zmaganiach z nałogiem. "To unikatowe rozwiązanie, jedno z dwóch na świecie opartych na sztucznej inteligencji".
  • 2878 / 220 / 0

kwasiarz za wiele wymaga
ja bym zaczął ustawiać sobie po prostu budziki na komórce/zegarku i elo
przy okazji możesz sobie ustawić budzik przypominający o przyjebaniu węgorza
  • 271 / 7 / 0

Też tak mam. W gazie po prostu częściej rozpraszam się jakimiś gównoczynnościami. Tu coś poukładać, tu przetrzeć i czasem aż nie mogę uwierzyć, że podsumowując czasowo jestem aż tyle w plecy.
  • 104 / 15 / 0

Ja mam wlasnie na odwrot. Moge sie zlapac stu rzeczy na raz, zadnej nie kończąc.

Ostatnio zacząłem wiec to kontrolowac, bo taki dżez czasem robilem ze chwilami ciezko bylo.
  • 173 / 33 / 0

Jak to czytam to chyba jestem ewenementem bo ile bym scierwa nie zjadł to zawsze milion rzeczy na raz każda kończę i zawsze jestem przed czasem jak mam gdzieś terminy jakieś
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata