Hiv, obecność oraz własne historie i przemyślenia.

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Witam ... jakie są wasze przemyślenia lub historie z wirusem hiv, czy kiedykolwiek mieliście styczność z osobami, które posiadają tego wirusa lub coś z opowiadań znajomych? nie wiem czemu are ten temat wydaje sie ciekawy
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0


Ja miesiąc temu się zbadałem na HIV, HCV i na kiłę. Wszystko mi wyszło ujemnie / negatywnie. Okienko serotoninowe miałem zabezpieczone (tzn. okres 3 mies. przed badaniem 100% bez szansy infekcji) - wystarczyła więc szybka procedura pobrania krwi z palca i wyniki po 10 minutach.
Zero kolejek a badanie bezpłatne- zachęcam!

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Medyczna marihuana: 9 wniosków o dopuszczenie do obrotu w URPL

Do URPL wpłynęło 9 wniosków o dopuszczenie do obrotu surowca farmaceutycznego do sporządzania leków recepturowych w postaci ziela konopi, wyciągów, nalewek farmaceutycznych, a także wszystkich innych wyciągów z konopi innych niż włókniste.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości