Bad Trip po MDMA ?

Moderator: Stymulanty

• 378 / 25 / 0

Czego się spodziewałeś?Tak człowiek wygląda po emce.Trzeba brac to pod uwagę zażywając wśród ludzi.
  • 35 / 4 / 0

przez pierwsze pół godziny od wejścia, gdzie jeszcze czułem bodyload, mimo, że czułem się wspaniale, to czułem duży dyskomfort fizyczny, jak i lekkie wkurwienie, ze względu na to, że brałem na dworzu, w zimę, a mialem tylko koszulę i kurtkę. Doszło do tego, że trzeba było mi pożyczyć bluzę na 40 minut, zanim zaburzenia termoregulacji nie zejdą. Generalnie wyobrażam sobie bad tripa po MDMA, ale trzeba by było być całkiem mocno wrażliwym imo. Co do dawek - tylko dwa razy brałem niską dawkę MDMA (raz 130mg, a raz 60mg) i wcale nie czułem żadnego dyskomfortu. Fizyczne uboki praktycznie nie występowały, w porównaniu do większych dawek i było ogólnie, no, słabiej - nie nazwałbym tego euforią, tylko serotoninowym poprawieniem humoru.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Samooobsugowy handel na dwa słoiki

W nietypowy sposób postanowił pójść na rękę swoim klientom tworząc dla nich swoisty samoobsługowy punkt dilerski.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata