Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 714 / 34 / 0

polecam perlicza przy nudnym popoludniu ;d na rozgrzewke przed kolejnymi baletami, to taki czas regeneracyjny na ciasto i piwo w domu i dalej w droge :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 714 / 34 / 0

nie pochwalam , ale po 1,5 litra wódy jakos 5 jointach zajebalalem z domu skuter i pojechalem nim do nocnego po 2 kasztelany :D pije je wlasnei , nie polecam nasladowac mnie :D

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Na Śląsku powstaje pierwsza franczyzowa klinika lecząca marihuaną

Po Warszawie przyszedł czas na kolejne placówki, na początek Bielsko-Biała i Kraków. Jednak franczyzowych placówek specjalizujących się w ustawianiu terapii marihuaną na południu Polski może powstać już niebawem więcej.
  • 4102 / 508 / 11

Lager 5% za 45 centów jest prawilny i tani.
  • 7241 / 706 / 0

Mahou, dobre piwko.5,5 V.W smaku podobne do Tyskie.
  • 1181 / 46 / 0

Ja ostatnio piję grzańce :D
  • 4102 / 508 / 11

Jak ktoś mnie pyta, czy pije to odpowiadam że chleję.
Bo piciem tego nazwać nie można.
  • 3188 / 266 / 0

Ale się schlałem w wigilie. Dzisiaj mi rodzina dziękowala rano , że tak ładnie spałem, podobno spałem jak zabity i nie hałasowalem w nocy jak to mam w zwyczaju.
To jakiś wyższy level współuzależnienia .
alkohol spoko zwłaszcza w święta, ale ćpanie nie.
  • 7241 / 706 / 0

Ja wczoraj 3 browary + pół wina i było spoko.Lekkie UJebanie aa zapomniałem... poszło do tego 4 mg klona + 1 mg lorka :D
  • 104 / 1 / 0

Powiem wam, ze ostatnio caly czas na cwiartkach lecę. łatwiej ukryć.
No i robotę znalazłem, w końcu. Na magazynie, nic nie rozumiem, bo prawie sami Ukraincy
  • 4102 / 508 / 11

05 lutego 2019alkus wiejski pisze:
Ale bym cos wychlał
To dawaj do knajpy.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata