Nadwrażliwość dopaminergiczna - czy da się ją wyleczyć?

Moderator: Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 96 / 3 / 0


Witajcie kochani. Pisze gdyż na razie nie widze perspektywy poprawy. Microdose'owałem fetę celem lepszej nauki i produktywnego zapamietywania informacji. Jednak wydaje mi sie że bralem za male dawki (czasem 2mg, czasem 20). Microdose'owalem w okresie 3 tygodni, 3x w tygodniu. Lecz z czasem zauwazylem ze gdy skupiam sie na czymkolwiek, mam powazne objawy neurologiczne (poczucie kurczenia sie naczyń krwionośnych mózgu, brain fog, oszołomienie, zaburzenia pamięci, poważne lęki i urojenia prześladowcze, apatia i bezmyśl połączone z brakiem siły w dzień, za to przypływ energii i (na szczęście słabo wyrażone) problemy z zaśnięciem. Z resztą nie tylko przy skupianiu się, ale i towarzyszy mi to caly czas, tylko nie jest az tak wyrażone mocno jak w przypadku skupiania sie na czymś. Wydaje mi sie ze za male dawki fety spowodowaly powazna nadaktywność dopaminergiczną q pewnych rejonach mozgu. Suplementacja jedynie maskuje objawy, po zaprzeataniu wszystko wraca. Czy da sie to odwrócić? A może to nie nadaktywność?
Rejestracja: 2016
  • 495 / 49 / 0


U mnie podobnie rozwijała się na początku schizofrenia paranoidalna.
Ja bym radził pogadać z psychiatrą.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Movie Games w 2019 roku wyda symulator dilera narkotyków

Movie Games przedstawia jeden z nowych tytułów - Drug Dealer Simulator, symulator dilera narkotyków. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze w 2019 r.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości