Beta-ketony - Podanie dożylne; iv - Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 443 / 45 / 0

Tz. ja nie twierdzę, że to nie jest szkodliwe dla organizmu - na bank jest to nie ulega wątpliwościom, ale w tym przypadku myślałem że chodzi ci o ten konkretny sort - brązowo-szary...
  • 190 / 8 / 0

No brązowe sorty wcześniej były białe ale utleniła się w nich metyloamina (zanieczyszczenie) nk mie poprawi jesli sie myle, ale raczej sie nie myle, zajrzyj do topika "Eksperyment Beta-Ketonowy"

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Tony narkotyków i substancji narkotycznych na czarnym rynku w Polsce

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności.
  • 443 / 45 / 0

o kurde, dzięki za informacje ! generalnie to sort który kupiłem jest białawo-szarawy, z pojedynczymi lekko brązowymi kryształami...ale widzę że trzeba się mocno zastanowić zanim coś bezmyślnie puknie.. czyli te brązowe kryształy lepiej wyrzucić ?
  • 190 / 8 / 0

Ja bym nie wyrzucał tylko oczyścił , w tym wątku do krórego Cię wcześniej odesłałem napisałem troszke o moich doświadczeniach z tym oczyszczaniem i sort działa zupełnie inaczej niż przed ( milej) (ogromne straty na wadze po oczyszczeniu) ale i tak bałbym sie pukać obecne ketony
Użytkownik nieaktywny
  • 491 / 50 / 0

Jak bawicie się z etanolem to zróbcie to lekko ciepłym alkoholem, dobrze wymieszajcie i wrzućcie do zamrażarki na pare godzin, dzięki temu etanol wyciągnie więcej kolorowych syfów i strata produktu będzie mniejsza ;)
  • 443 / 45 / 0

ej słuchajcie, mam pytanie bo mnie lekki wkurw złapał, mianowicie czy z obecnego na necie 3cmc możliwy jest brak wjazdu przy zapodaniu ? ilość ok 150 mg, brak tolerki, nie ma opcji że nie byłem w żyle...o ch#j chodzi ? jak dobrze pamiętam jak jeszcze od Gienka zamawiałem to wjazd był cud miód malyna...
  • 3317 / 312 / 0

Serio walicie iv 3cmc?? W jak duzej pompce to zapodajesz, jakie proporcje? Przeciez to musi wypalac zyly nie widze innej opcji. Napiszcie jak cos wiecej o tym wiecie, ja chlorowcow bym na pewno nie ladowal iv bo one reaguja ze wszystkim na swojej drodze

" Większość ketonów - a już na pewno klefedron ze swoją niedorozwiniętą rodziną - przyspieszają rdzewienie, trawienie, erozję, degradację, rozszczep i zapaść wszystkiego, co wejdzie z nimi w kontakt. " DorianGrey
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 72 / 0

^3cmc. mniej więcej 200mg w 2ml soli fizjologicznej. Strzykawka 2ml, igła 0.4 - nie zostawia żadnych śladów.

Trochę tego tą drogą przyjąłem, a wiadomo jak jest z ketonami - długie ciągi, dużo dorzutek.

Żyły się nie skarżą. Uboki takie same jak przy pozostałych drogach administracji, z tym że odchodzą ewentualne problemy ze strony układu pokarmowego.

Wjazdu z kolei nie da się porównać z żadnym innym ROA...
  • 251 / 18 / 0

Przesadzałem już dość, po 250 mg iv, i nawet w przypadku 3-MMC, ujrzałem że to pogoń dziecka za cukierkiem na sznurku zwiasającym z patyka, aż się nie wypierdoli i nie wybije sobie zębów na krawężniku.
To złoty cielec, złudzenie jakby to oferowało jakiekolwiek doznanie boskości, bo tak nie jest, kurwa nie.
Psychodeliki prowadzą do poczucia jedności z naturą i scalenia tego co w tobie rozdarte, a to cię prowadzi na manowce. BIEDAKETONY TO BROŃ WROGA @ w.s.burroughs
  • 34 / 13 / 0

Tak wjazd po 3mmc jest pierwszy no może jeszcze drugi raz po przerwie a potem to już lipa
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata