Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1766 / 219 / 0

Czy tylko mnie od jakiegoś czasu nie działa czat? Jakieś problemy z połączeniem do serwera pokazuje.
  • 283 / 35 / 0

czat zmienił serwer. poczytaj parę postów wstecz
najłatwiej połączyć się ściągając dedykowaną apkę na adroida :Klub hyperreal.info
lub przez RIOT, który można ściągnąć też na desktopy. To właśnie do połączenia się przez RIOT napisałem wskazówki wcześniej.
Za moment poproszę kogoś o rozpisanie HOWTO przez przeglądarkę , bo chyba ta metoda połączenia przysparza problemów piszącym tu osobom.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Mężczyzna uniknął aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę

Pewien mężczyzna ze Szwecji zdołał uniknąć aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę, którą wyrzucił na widok policjantów.
  • 1766 / 219 / 0

mi z jakiegoś powodu RIOT nie chce działać na deskopie też - zarowno wersja 32, jak 64 bitowa

Ma ktoś paczkę RIOT, tak by móc zainstalować tą apkę na własnym/prywatnym serwerze?-
(tam wbić dane do docelowego serwera hyperreala, aby mieć niezależne źródło dostępowe)
Widzę, że jest jakaś paczka na Githubie, ale wiadomo - przydałaby się jakaś instrukcja aby nic nie spierdolić :D To ta paczka jak mniemam
https://github.com/vector-im/riot-web <- może unknown by potwierdził?
  • 216 / 9 / 0

15 listopada 2018GG Allin pisze:
mi z jakiegoś powodu RIOT nie chce działać na deskopie też - zarowno wersja 32, jak 64 bitowa

Ma ktoś paczkę RIOT, tak by móc zainstalować tą apkę na własnym/prywatnym serwerze?-
(tam wbić dane do docelowego serwera hyperreala, aby mieć niezależne źródło dostępowe)
Widzę, że jest jakaś paczka na Githubie, ale wiadomo - przydałaby się jakaś instrukcja aby nic nie spierdolić :D To ta paczka jak mniemam
https://github.com/vector-im/riot-web <- może unknown by potwierdził?
Skup się. To wątek dotyczący banów, a nie pomocy technicznej.
  • 1766 / 219 / 0

może zamiast odgrzewać kotleta sprzed dwóch tygodni( gdzie wszystko zostało już wyjaśnione ) zajął byś się moderowaniem czata, bo panuje tam burdel o czym wszyscy wiedzą. Z resztą koniec OffTopicu.
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Witam. Wczoraj, a w sumie to dziś nad ranem zarobiłam perma na Knajpie za niestosowne zdjęcie, które wysłałam (nie pedo here...). Było to złamaniem regulaminu, jednak bardzo przepraszam i okazuję skruchę, oraz chęć zrehabilitowania swojego zachowania, jako iż był to mój pierwszy (i zarzekam się że ostatni) taki incydent :( Bardzo proszę jedynie, jeśli byłaby taka możliwość, o zmniejszenie wymiaru kary, ponieważ chciałabym jeszcze kiedyś wrócić na Knajpę, panowała tam świetna atmosfera, a nie mam znajomych na żywo i nawet rodzina mnie nie kocha, to tak jakby ktoś wyszarpał kawałek mojego serca z piersi ;/ powinęła mi się noga, za swoje zachowanie jeszcze raz przepraszam i bardzo żałuję swojej lekkomyślności. Pozdrawiam ja, głupia. :blush:
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata