DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2 / / 0

Orientuje się ktoś w jakiej cenie teraz jest tussidex i acodin, i jakie są wielkości opakowań? Ostatnio kupowałam na początku 2017 i poza tym, że w jednej aptece już odmówili mi sprzedaży to nie wiem nawet na jaki wydatek się muszę przygotować :/
  • 2738 / 337 / 0

Acodin = 300mg. 15mg - 20szt.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.
  • 1260 / 216 / 14

Paczka Acodinu koło 12-13 zł, z Tussidexem różnie, czasem płacę ponad dyszkę, ale teraz ogarnąłem, że w aptece 2 min piechotą od mojego domu jest w cenie 6.99 xD
  • 1099 / 24 / 0

z klonem nie laczyc bo wylacza dexa.
z baklo wybitny mix
  • 505 / 46 / 0

Rano zjadlem 225mg pregabaliny, stosuje ja od kilku dni w dawkach 75mg x2 dziennie. Wieczorem chcialbym zjesc 375mg z ciekawosci, mysle o dorzutce DXM, 90mg wystarczy. Zjadlbym DXM, po 30stu-60ciu minutach pregabaline. Hit or miss? Poprosze o opinie kogos kto sie w tym buja
  • 838 / 72 / 0

Raczej miss. Nie bierz pregaby 1 dzie i wtedy wez DXM, no ale zawsze mozesz sprawdzic jak bedzie.
  • 1260 / 216 / 14

DXM i modulatory GABA w większości się zbijają, jak dla mnie mix dexa z alkoholem czy benzo nie ma sensu, bo wtedy tracisz to co najlepsze w DXM. Zjedz grejpfruta, zarzuć DXM i dopal trawką, to lepsze nawet niż pregabalina.
  • 7241 / 733 / 0

DXM w dawce 900 mg rozłożone na 300 mg + 600 mg.2 godziny wcześniej 2 dorodne grejpfruty i na peaku 15 - 20 łysiczek i mamy pięknego tripa.Polecam tez wypić kawę - zwiększa pamięć z tripa.
Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

Czytałem, że DXM nie można łączyć na ogół z SNRI, ale czy przy dawkach typu 75mg DXM do mj także jest ryzyko wystąpienia tego objawu serotoninowego czy coś takiego? :P
  • 1260 / 216 / 14

DXM można normalnie łączyć z trawą, a nawet jest to imo wskazane jeśli dobrze znosisz zielsko. trawka wprowadza fajną nutę psychodeli, CEVy są lepsze i wyraźniejsze. 450 mg DXM + pół blanta jak się DXM załaduje to prosty przepis na super tripa :)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 168 uczestników Wejdź na czata