CF; CarFentanyl - PRZESTROGA!!!

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 91 / 3 / 0

Smutne. Tylko ciekawe ile jest prawy w tej komedii. Dużo osób pisze na tym forum głupoty o sobie w celu zwrócenia uwagi i zaimponowania starszym userom. Wstaw swoje zdjęcie w odpowiednim wątku a zobaczymy jest jesteś opiowrakiem. Ten sposób może zdobędziesz punkty szacunu.
  • 1455 / 268 / 0

Takie osoby jak vester nie muszą posuwać się do udowadniania komukolwiek, że są ćpunami na forum dla ćpunów. Ładny paragraf 22.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Rząd stanu Nowy Jork przeciwko e-papierosom, lecz marihuana będzie legalna

Rząd stanu Nowy Jork planuje wprowadzić pełen zakaz chmurzenia smakowych liquidów, z jednoczesnym nałożeniem podatków na e-papierosy, jednocześnie przychylnie podchodząc do legalizacji marihuany.
  • 103 / 9 / 0

A mnie w ogóle zastanawia, czy teraz nasze prawo zdelegalizowało Carfentasia? Pamiętam, że Oxan kiedyś pisał, że nawet najbardziej rozbudowanym prawem analogowym nie da się zdelegalizować wszystkich fentanyli (czy tam ogólnie opioidów), bo to tak rozległa grupa związków, że zawsze da się coś nowego "zaprojektować". A z drugiej strony to by było dopiero alogiczne, gdyby posiadanie takiego fenta, czy morfiny byłoby surowo karane, a sto razy groźniejsza substancja nie. Tym niemniej muszę sobie zerknąć do jakiegoś rozporządzenia, zobaczyć, co jest legalne, a co nie, żebym wiedziała, co z Darknetów można względnie bezpiecznie sprowadzić. Już od dawna planuję sobie coś zamówić stamtąd, a teraz jeszcze mi źródło niestety wyschło, więc jestem coraz bliżej tego kroku...
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata