Potrzebna porada specjalisty :)

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Wiam Szanownych specjalistów w temacie modulatorów GABA
Zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu złotego grala-sunstancji idealnej :)
Mianowicie : Przez rok żarłem GBL później BDO ale zaczęło mi przeszkadzać w życiu. Tzn zaczęło trochę siadać na głowę, nie chciało się pracować. Było ok póki zarzucałem tylko wieczorami, walenie całodobowe nie wyszło na dobre.Rzuciłem dzięki pyraglabinie. Ogólnie zacząłem to popijać rzucając alkohol. I teraz do brzegu, poszukuje substancji nie zamulającej po której można normalnie funkcjonować z poprawionym humorem i efektami podobnymi do GBL/BDO. Beclofen mi nie odpowiada, zupełnie inny profil działania straszne koszmary i bezdech senny dodatkowo mocna widoczna naćpana twarz. Branża biznesowa gdzie muszę jakoś wyglądać... Alpha zamula, etizolam nie poprawia humoru jedynie uspokaja. Będę wdzięczny i ozłocę za jakiekolwiek porady i wskazówki co do odpowiedniej substancji a nawet mogę się podzielić po zakupie ;)
Dojścia mam dość dobre także zdobycie substancji nie powinno być problemem. Może być to zarówno lek jak i RC. Jakieś pomysłi i sugestie ? Będę na prawdę wdzięczny bo życie bez niczego jest jakieś nijakie :)
Pozdrawiam
Rejestracja: 2014
  • 2549 / 269 / 0


Poczytaj o fenibucie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Rząd stanu Nowy Jork przeciwko e-papierosom, lecz marihuana będzie legalna

Rząd stanu Nowy Jork planuje wprowadzić pełen zakaz chmurzenia smakowych liquidów, z jednoczesnym nałożeniem podatków na e-papierosy, jednocześnie przychylnie podchodząc do legalizacji marihuany.
Rejestracja: 2015
  • 637 / 37 / 0


Rejestracja: 2006
  • 877 / 12 / 0


Popieram fenibut, byle ostrożnie.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości