Potrzebna porada specjalisty :)

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1 / / 0

Wiam Szanownych specjalistów w temacie modulatorów GABA
Zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu złotego grala-sunstancji idealnej :)
Mianowicie : Przez rok żarłem GBL później BDO ale zaczęło mi przeszkadzać w życiu. Tzn zaczęło trochę siadać na głowę, nie chciało się pracować. Było ok póki zarzucałem tylko wieczorami, walenie całodobowe nie wyszło na dobre.Rzuciłem dzięki pyraglabinie. Ogólnie zacząłem to popijać rzucając alkohol. I teraz do brzegu, poszukuje substancji nie zamulającej po której można normalnie funkcjonować z poprawionym humorem i efektami podobnymi do GBL/BDO. Beclofen mi nie odpowiada, zupełnie inny profil działania straszne koszmary i bezdech senny dodatkowo mocna widoczna naćpana twarz. Branża biznesowa gdzie muszę jakoś wyglądać... Alpha zamula, etizolam nie poprawia humoru jedynie uspokaja. Będę wdzięczny i ozłocę za jakiekolwiek porady i wskazówki co do odpowiedniej substancji a nawet mogę się podzielić po zakupie ;)
Dojścia mam dość dobre także zdobycie substancji nie powinno być problemem. Może być to zarówno lek jak i RC. Jakieś pomysłi i sugestie ? Będę na prawdę wdzięczny bo życie bez niczego jest jakieś nijakie :)
Pozdrawiam
  • 2719 / 325 / 0

Poczytaj o fenibucie.
  • 789 / 58 / 0

• 892 / 17 / 0

Popieram fenibut, byle ostrożnie.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata