DMAA; Geranamina

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1850 / 24 / 0

25mg to taka w sumie mala dawka startowa przy ktorej juz cos czuc wiec spokojnie po tych 4 godzinach bedziesz mogl zasnac, przy wiekszych dawkach niż 25mg po 4-6godzinach nie powinno byc problemu ze snem

na drugie pytanie ciezko odpowiedziec bo chyba nie zdazylo mi sie miec jakis psychoz po kofeinie wiec nie wiem czy poprostu nie jestem tak na to podatny czy poprostu nie udalo mi sie az tak przesadzic ...
ale nic takiego nie pokojacego nie dostrzeglem przy dmaa

wogole zajrzyj tutaj - geranium-t34465.html
to byl glowny dzial z dmaa i tam masz pelno informacji przewertuj wszystkie strony, tam tez duzo sie udzielalem , znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania na temat dmaa
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

ja przygode z geranium zaczynalem od tego
http://www.sfd.pl/sklep/APS_Mesomorph-o ... l#wartosci
kumpel mial pierwsza najmocniejsza serie bo suple na handel z USA brał
potem powstalo 50 wersji
pierwsza seria kosior
to tylko pokazuje co byl w stanie uciagnac dmaa.
byli tacy co po miarce do treningu noc nie spali

minusem bya szybko rosnaca tolerka
co 2 treningi trzeba bylo zwiekszac

co do pytania to ja bym na start wzial geranium solo a potem delikatnie dorzucal
bylo spore grono ludzi którzy zle reagowali na dmaa
zawroty glowy/ serce itd
a jak sbie dobijesz kawa to moze byc nieprzyjennie

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
  • 359 / 54 / 0

ja mam większe problemy ze snem po kawie niż 50mg dmaa, co do psychoz - nie mają one prawa występować przy tym związku. psychozy są związane z nadmierną stymulacją receptora D1 a ta substancja to czysta noradrenalina.
fakt, z kofeiną znacznie wzrasta ciśnienie. musisz się wczuć na ile sobie możesz pozwolić, chociaż mała kawa z 25mg też nie jest zła.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

belejaki pisze:
^ a jak ze snem? Powiedzmy przed zmianą wezmę 25mg i na przerwie po 4h kolejne 25, to po następnych 4h jak skończe pracę i wróce do domu mogę mieć problemy ze snem, z którymi nie uporam się zielona/czerwona herbatą z mlekiem? Głównie na tym mi zależy. Czy występują psychozy jak po kofeinie kiedy przegniemy?
i jak tam geranium ?
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 2 / 0

Działa idealnie na treningu, 200-600mg kofeiny widocznie wydłuża działanie, osobiście polecam 200-600mg kofeiny+25-100mg 1.3 i stała suplementacja zma %-D
  • 5 / / 0

środek ma potencjał ale do wysiłku fizycznego, 50mg geranium + 50mg efedryny + 200-400mg kofeiny na caly dzień wysilku i to nie o średnim czy niskim natężeniu;] na koniec dzialania lekkie rozdrażnienie ale jeżeli dzień byl pracowity fizycznie to sen nie będzie jakoś naruszony, same geranium nie powala bez pomocy dopaminergika można się jedynie uczyć i to czasem nie wychodzi, pozdrawiam
  • 1490 / 149 / 0

Można z iMAO ?
  • 2730 / 921 / 0

Nie bardzo lepiej nie ryzykowac.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata