Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 21 / 2 / 0

[mention]DexPL[/mention]
Rozumiem, że to do mnie. Tak, ostatni cukier we wrześniu - w normie (88).
Ale jestem mocno poryty. Mam wiele zniszczeń, które nie chcą się naprawić. Długa historia, ale ogólnie czuję, że połowa zwykłych rzeczy, które wezmę (np. próba ratunku na PSSD), powoduje jakieś rozchwianie równowagi.
(W badaniach wyszło jedynie ostatnio podwyższone ALT i amylaza. Badane, bo mocne problemy z trawieniem, chyba skończy się - znów - gastroskopią. Która pewnie znów nic nie wykaże.)
  • 518 / 29 / 9

06 sierpnia 2018lubie_bardzo pisze:
I jak to się komponuje z DXM? Ile mg trzeba i czy są zwiększone efekty czy tylko brak wyrzuty histaminy?
Komponuje się z deksem bardzo fajnie - lepiej niż hydroksyzyna. prometazyna likwiduje nadmierne pobudzenie po DXM i roztrzęsienie, a przy tym jej klimat własny (a ma takowy dla mnie) ciekawie łączy się synergistycznie z klimatem deksa. Likwiduje też ewentualne mdłości i wymioty po DXM, szczególnie jeśli ktoś niefachowo go sobie zapodał np. wrzucając cała dawkę na raz, a nie partiami. Początkującym polecam 25 mg, a jak będzie za słabo to dorzucić drugie 25 mg. deksa ile kto chce, byle nie mniej niż 900 mg. :*) :-D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkoprasówka (03.01.18)

Z kraju i ze świata po naszemu, tudzież z akwarium :)
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata