Brak energii i motywacji , senność

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 22 / / 0

Witam.
Nie wiedzialem gdzie założyć watek wiec zakładam tutaj.

Słowo wstępu.

Leczylem sie na depresję i leki. Dostałem venlaflexyne i sulpiryd. Przez ponad rok bylem na tych lekach (obecnie wchodzę z nich ) i nie pomagały mi wiec podszedłem do tematu z innej strony. Zadbalem o jelito i występujące w nim stany zapalne. Teraz nie mam problemu z lekami ani depresja. Pojawił sie inny problem

Zmienił mi sie tryb zycia wstaje duzo wcześniej niż wstawalem. Śpię tak ok 7 godzin i w pociągu z 30 minut. Przez zmianę godziny wstawania odczuwam ciagle zmęczenie i brak motywacji. Spać mi sie chce. Ogólny spadek nastroju

Myślałem ze mi sieci reguluje ale prawie 4 miesiące mija i nic sie nie zmienia.
Zastanawiam sie nad okularami do światło terapii . Innych pomysłów nie mam.

Moze macie jakieś sposoby na taki problem ?

W weekend śpię w normalnym trybie i wszystko jest w porządku .

Pozdrawiam
  • 22 / / 0

Wydaje mi się, że może to być związane z zbyt małą produkcją neurotransmiterów poprzez przesunięcie godziny wstawania.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Poznań: Limity alkoholowe nie mają zwiększać liczby sklepów - broni się miasto

Radni Osiedla Stare Miasto zaopiniowali negatywnie projekt uchwały Rady Miasta Poznania w sprawie maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata