Odstawienie cpania i choroba

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Witam założyłem to konto tylko dla tego jednego tematu. Wiec jakoś to wyszło w moim życiu że się zabrałem od cpania (glownie amfy i pigul) w dodatku przez kilka lat juz jarałem zielsko codziennie to byl mój sposób na dzien najarac się nacpac to trochę rzadziej bo moze 2 razy na miesiąc ale jak zaczynałem to wiedzialem ze 3 w kieszeni musi byc leje na to jaki to byl towar bylo bylo nie ma co wiecej pierdolic teraz konkretniej jakos od ponad pół roku nie ćpam (udalo sie) i nie jaram trawy (brzuch mi nie pozwala wyjasni ktos?) i coś tam kolega mi powiedzial ze spotka mnie choroba ze to będą najgorsze 2 dni z mojego życia innym razem kolezanka opowiadała mi dziwną historie skojarzyłem fakty i zapowiadała to samo ogólnie jak odstawiłem to jak chce isc spać to brzuch mi sie gotuje i wariuję i za kazdym razem myślę ze to będzie ta choroba ale czekam czekam i nic a wole to mieć juz za sobą i móc znów zajarac sobie trawkę (bo chyba bede mógł c nie?) proszę o jakieś udzielenie informacji na ten tematu swiezakowi;) :-)
Rejestracja: 2018
  • 8 / 1 / 0

Sprecyzuj co to za dolegliwości, bo nic to nie mówi i kiedy się pojawiły. Pierwsze słyszę o jakiejś dwudniowej chorobie, która miałaby się ujawnić po ponad półrocznej abstynencji :nuts: Ten Twój kolega coś wiecej na ten temat powiedział?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Meksykańskie kartele dwukrotnie podwyższają ceny za narkotyki. Wszystko przez zamknięte granice

Pandemia COVID-19 sprawia, że ceny narkotyków ​w dużej części USA podwoiły się. Ograniczenia dotyczące podróży na przejściach granicznych między USA i Meksykiem utrudniają kartelom transport narkotyków i pieniędzy, które na nich zarobili. – informuje DEA.
Rejestracja: 2016
  • 533 / 279 / 2

Może kolega miał na myśli zespół odstawienny. Jeśli jarałeś zielsko codziennie, możesz doświadczyć zespołu odstawienia kanabinoidów. Objawia się on objawami grypopodobnymi, nadmierną potliwością, dreszczami i zmniejszonym apetytem.

Aczkolwiek po pół roku to już powinno być grubo po. Moim zdaniem tylko cię straszyli i nic ci nie grozi :)
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0

Nie ma opcji, tak jak pisze przedmówca, zespół abstynencyjny występuja krótko po odstawieniu a nie po pół roku.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

"zespół abstynencyjny" ? a jak niby ten zespół się objawia? Ćpam już ładnych kilka lat,odstawienia też się zdarzały nawet trzy miesięczne i jedyne co z tego wynikło to,że poczułem się wreszcie jak człowiek do tego parę dni regularnego snu uspokoiło moją psychike. Także nic tylko cieszyć się z takich skutków jakie niesie za sobą odstawienie amfetaminy,chociaż mam nadzieje,że mnie jakoś zaskoczysz swoją odpowiedzią.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. Mrrabbit.
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0

Nie ma pojęcia jak możesz nie mieć efektów odstawienia po długich ciągach. Takie standardowe objawy to drażliwość, paranoja (choć z tym to różnie bywa), zmęczenie (często paradoksalnie połączone z trudnością w zasypianiu, a żeby było jeszcze śmieszniej jak już zaśniesz to możesz spać i kilkadziesiąt godzin), czasem anhedonia (choć to już muszą być naprawde grube ciągi), przygnebienie czasem nawet graniczące ze stanami depresyjnymi.
To takie standardowe, oczywiście u różnych ludzi może wystepowac różne ich nasilenie, czy jakieś osobnicze objawy. Aczkolwiek pierwsze słyszę żeby ktoś ćpając długo w ciągach (jeżeli dobrze zrozumialem twoją wypowiedź) miał pozytywne odczucia przy odstawieniu.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MaciejBoryna i 5 gości