Odstawienie cpania i choroba

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Witam założyłem to konto tylko dla tego jednego tematu. Wiec jakoś to wyszło w moim życiu że się zabrałem od cpania (glownie amfy i pigul) w dodatku przez kilka lat juz jarałem zielsko codziennie to byl mój sposób na dzien najarac się nacpac to trochę rzadziej bo moze 2 razy na miesiąc ale jak zaczynałem to wiedzialem ze 3 w kieszeni musi byc leje na to jaki to byl towar bylo bylo nie ma co wiecej pierdolic teraz konkretniej jakos od ponad pół roku nie ćpam (udalo sie) i nie jaram trawy (brzuch mi nie pozwala wyjasni ktos?) i coś tam kolega mi powiedzial ze spotka mnie choroba ze to będą najgorsze 2 dni z mojego życia innym razem kolezanka opowiadała mi dziwną historie skojarzyłem fakty i zapowiadała to samo ogólnie jak odstawiłem to jak chce isc spać to brzuch mi sie gotuje i wariuję i za kazdym razem myślę ze to będzie ta choroba ale czekam czekam i nic a wole to mieć juz za sobą i móc znów zajarac sobie trawkę (bo chyba bede mógł c nie?) proszę o jakieś udzielenie informacji na ten tematu swiezakowi;) :-)
  • 8 / 1 / 0

Sprecyzuj co to za dolegliwości, bo nic to nie mówi i kiedy się pojawiły. Pierwsze słyszę o jakiejś dwudniowej chorobie, która miałaby się ujawnić po ponad półrocznej abstynencji :nuts: Ten Twój kolega coś wiecej na ten temat powiedział?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Olivia Newton-John: marihuana zmieniła jej życie. "Przestałam brać morfinę"

Olivia Newton-John już dwukrotnie ogłaszała zwycięstwo w walce z nowotworem, ale rak piersi powrócił z przerzutami. 70-letnia aktorka opowiedziała o swoich sposobach radzenia sobie z objawami choroby z użyciem marihuany.
  • 518 / 262 / 2

Może kolega miał na myśli zespół odstawienny. Jeśli jarałeś zielsko codziennie, możesz doświadczyć zespołu odstawienia kanabinoidów. Objawia się on objawami grypopodobnymi, nadmierną potliwością, dreszczami i zmniejszonym apetytem.

Aczkolwiek po pół roku to już powinno być grubo po. Moim zdaniem tylko cię straszyli i nic ci nie grozi :)
  • 11 / / 0

Nie ma opcji, tak jak pisze przedmówca, zespół abstynencyjny występuja krótko po odstawieniu a nie po pół roku.
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

"zespół abstynencyjny" ? a jak niby ten zespół się objawia? Ćpam już ładnych kilka lat,odstawienia też się zdarzały nawet trzy miesięczne i jedyne co z tego wynikło to,że poczułem się wreszcie jak człowiek do tego parę dni regularnego snu uspokoiło moją psychike. Także nic tylko cieszyć się z takich skutków jakie niesie za sobą odstawienie amfetaminy,chociaż mam nadzieje,że mnie jakoś zaskoczysz swoją odpowiedzią.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. Mrrabbit.
  • 11 / / 0

Nie ma pojęcia jak możesz nie mieć efektów odstawienia po długich ciągach. Takie standardowe objawy to drażliwość, paranoja (choć z tym to różnie bywa), zmęczenie (często paradoksalnie połączone z trudnością w zasypianiu, a żeby było jeszcze śmieszniej jak już zaśniesz to możesz spać i kilkadziesiąt godzin), czasem anhedonia (choć to już muszą być naprawde grube ciągi), przygnebienie czasem nawet graniczące ze stanami depresyjnymi.
To takie standardowe, oczywiście u różnych ludzi może wystepowac różne ich nasilenie, czy jakieś osobnicze objawy. Aczkolwiek pierwsze słyszę żeby ktoś ćpając długo w ciągach (jeżeli dobrze zrozumialem twoją wypowiedź) miał pozytywne odczucia przy odstawieniu.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata