Fentanyl - Wątek Ogólny

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1364 / 168 / 0

Jeśli chodzi o klej z plastrow fenta rozuszczanych w roznych rozpuszczalnikach podawanych IV to może to być prawda. Po roku może nie dostaniesz, ale po 10 latach być może masz 10 x większe szanse na dostanie udaru niż osoba nie stukajaca fenta iv z plastrow.
  • 352 / 1 / 0

Pytałem o przenikanie przez błony śluzowe w jamie ustmej czyli podanie podjęzykowe/okołodziąsłowe, a nie dożylne.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

14-latek wiózł pijanego ojca do sklepu po alkohol

Dzielnicowy żagańskiej jednostki po służbie zauważył młodego chłopaka, który prowadził samochód. Pojazd zatrzymał się na stacji paliw, nieopodal miejsca zamieszkania dzielnicowego. Wygląd kierowcy wskazywał, że jest on niepełnoletni.
  • 7235 / 750 / 0

Mam plastry Duregesic 12 ug/h.
Jak to dawkować żeby się zgrzać ? Jestem kompletnym laikiem w sprawie fenta.
  • 1455 / 108 / 0

To nie ruszaj tego, bo się zabijesz.
  • 1364 / 168 / 0

Nawet jakby z Durogesicu czy FentaMax mających około 16mg w plastrze wzial plaster 12,5mcg/h dokładnie to tak jakby 2mg przyjal. Odliczajac straty materialu nic by mu się nie stało jeśli nie podawalby iv. Fakt, moglby umrzec, ale majac jakiekolwiek doświadczenie z opio, nawet z koda na 99% nie.

A ty autorze wez 1/4 tego plastra na dziaslo i powinno byc ok, chociaz imo za mało, 500mcg (max, bo jak masz Matrifen to masz w takim plastrze z 1,5mg fenta max) to srednia dawka, Ale lepiej zaczynac od mniejszej dawki, dolozyc zawsze mozna.

Aha, co do bawienia się w fenta dluzszy czas radze uwazac.

Re:

• 252 / 49 / 0

Jutro będę robić fentasia sposobem jona, tylko zamiast etanolu - metanol, no i bez kwasku cytrynowego, bo po co.
30 sierpnia 2009jon pisze:
-strzykawką 2 ml zaciągasz 0,5 cm3 spirytusu 95%
-wyjmujesz z niej tłoczek i wsadzasz do środka plasterek, za pomocą długiej igły (w spirycie się od niej odklei) i wsadzasz tłoczek na miejsce, pompkę odwracasz wylotem do góry
-zostawiasz na 30 minut, w tym czasie często wstrząsając
-zaciągasz sól fizjologiczną, do 2 cm3
-wyciągasz tłoczek, dajesz 3-4 krople gliceryny i parę ziarenek kwasku cytrynowego
-wsadzasz tłoczek na miejsce, wstrząsasz, zakładasz igłę i pukasz
Zobaczymy jak to wyjdzie :pacman: Mam nadzieję, że na Matrifen powyższy sposób też działa.
A jak ktoś też ma fenta, to niech się może poodzywa w tym temacie, ja bardzo chętnie podyskutuję np. o tym, jak zmniejszyć do minimum ten niewyobrażalny dół psychiczny, głębszy niż Rów Mariański, który pojawia się po skończeniu fenta. Jak sobie rozplanować dawki (moja tolerancja 600mg morfiny/dzień), od jakich zaczynać, co ile podawać, aby wysycić tkanki. Może w ogóle spróbować jakichś mixów z morfiną albo oxy? Itd.
  • 343 / 49 / 0

Mam 0.1mg 2ml. Nie wyrzuce, szkielko majki plus petydyny jakies resztki. Moze frytki do tego...

Powaznie.... cala ta AMP wziac?miksowac z innymi szklami?
  • 252 / 49 / 0

Ale ile jest tego łącznie w całej ampie? 2mg? Jak tak to prawie jak klonik, hehe. Taką dawkę właśnie wczoraj metanolem wyciągnęłam i wyszło mi 3 centy strasznie mlecznego roztworu, bo się rozpuścił tam klej... Bardzo się bałam to podać, bo wiem, że fenta najpierw ucieka do tkanek lipofilnych i przez dłuższy czas go nie czuć. Rozwiązałam to ostatecznie tak, że podawałam centa co 5 minut - czyli siedziałam ze igłą w żyle ok. kwadrans %-D Ale przynajmniej się nie zabiłam, to się liczy...
W ogóle to strasznie fajnie wziąć sobie dojapnie dawkę działającą w tle, tak żeby nawet nie noddować, tylko troszeczkę czuć. Wtedy co byśmy nie robili, wszystko sprawia radochę :>
  • 2 / 1 / 0

osiadam dwa plastry Actavis 50ug/h z data waznosci 01.2019 i musze dawkowanie rozlozyc do poniedzialku poludnia w zwiazku z czym prosze o pomoc w podzieleniu tego ;) mialem tych plastrow wiecej,ale jako niedoswiadczony uzytkownik po prostu je zmarnowalem :/ zapodawalem odmierzone kwadraciki na policzek,duzo zmarnowalem pod jezykiem,bo nie wchlanialy sie tam jak powinny,jednak na policzku dzialaja jak trzeba. Zabawa trwa od poniedzialku i jestem mocno zdziwiony,bo od poniedzialku w ogole nie spalem,ale gdy tylko jest za grubo,to plasterek wyjmuje i luta schodzi. Dzis nad ranem z ciekawosci odmierzylem kwadrat,przykleilem i polozylem sie z zamiarem spania,bo wiedzialem ze nie bedzie za duzo,ale po 40 minutach sie wybudzilem. Moje wczesniejsze doswiadczenia z opio to koda ostatnio 1,5-2g doba + wzmacniacze,kode zastapilem Tramalem dawki 1,5-2,5g doba bez wzmacniaczy i benzo (akurat moj organizm bezno do trampka nie potrzebuje),a od poniedzialku jade na fencie. Ogolem staz opio 3 lata przy czym glownie na kodzie. W zwiazku z powyzszym,bardzo prosze o rozbicie tych 2 plastrow z dawkowaniem do poniedzialku :) mam jeszcze jeden plaster Actavis 25ug/h,ale jego data waznosci to 10.2017 . Zabawa z fentem to chec sprawdzenia profilu dzialania i calej reszty. W poniedzialek mam termin na detoks od opio,a nastepnie terapia. Pozdro
  • 1364 / 168 / 0

Ja bym nakleil ten plaster 50mcg/h na skore, to odpowiednik 200mg morfiny, czyli 2 gramow kodeiny (tyle brales). Jak będzie mało i po 8 godzinach nie będzie cie grzalo przetnij na pol ten plaster 25mcg/h co masz i naklej polowe. Dla mnie przy sredniej tolerce na opio 62,5mcg/h była akurat idealna dawka, przyz 75mcg/h tracilem przytomność kilkanaście razy dziennie mogąc już się nie obudzić. Dlatego polecam nakleić plaster 50mcg/h i cieszyc się działaniem, bo grzać powinna cie ta dawka konkretnie. Aha, i co 2-2,5 dnia zmieniaj plaster, niby co 72h zalecają, ale trzeciego dnia już słabiej czuc działanie.

Aaa, po odklejeniu po 48-60 godzinach zostanie ci na plastrze jeszcze ponad 5mg fentanylu (Actavis 50tka ma 8,25mg fenta w sobie), bo przez 60 godzin ubedzie go 3 gramy. Tak, ze po odklejeniu mozesz zuc. Tylko nie wiem jakie dawki do tej pory zules zeby robily cie ok, pamietaj zeby podzielic ten plaster, 5mg fenta raczej na pewno byc cie zabilo.

I obys jak najrzadziej- a najlepiej nigdy nie mial juz kontaktu z fentem lub jego analogami, to najbardziej niebezpieczne i najszybciej uzalezniajace opio. Poza tym tolerka rosnie kosmicznie szybko, szczegolnie gdy podaje sie fenta dozylnie.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1119 uczestników Wejdź na czata