8 Ball Kush [2018]

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 851 / 39 / 0

07 grudnia 2018Fatmorgan pisze:
8-( 8-( 8-(
:heart: :heart: :heart:

Bajka <3 Powaznie - piękne krzaki. Kolorystycznie fajnie wyszły
  • 2778 / 248 / 0

08 grudnia 2018jezus_chytrus pisze:
Ile godzin bezpośredniego słońca (tak mniej więcej) miały krzaki na tym spocie? Sądząc po ładnych topach wystarczająco. Zastanawiam się tylko, czy to był cały dzień, czy np 6-7 h.

Spot wygląda na "przecinkę" / polankę w młodych jeszcze brzozach i dębach. Sam mam na oku podobne miejsce (ta sama roślinność), ale boję się grzybiarzy (akurat te drzewa wchodzą w symbiozę z atrakcyjnymi grzybami). Z drugiej strony planuję już tylko automaty, które zebrałbym w połowie lipca, kiedy sezon grzybowy dopiero startuje.
Ciężko mi powiedzieć ile miały Słońca, ale kładące nań cień - wyższe rośliny - były właściwie tylko ze strony północno-zachodniej

To miejsce to część ogromnego terenu po wyciętym lesie który powolutku odrasta. Robię co mogę, ażeby do tej (wyciętej przeze mnie) polanki dochodziło Słońce, ale tak realnie to jeszcze 3-4 lata i cała roślinność wokół będzie już zbyt wysoka, ażeby kontynuować tam uprawę. Korzystam póki mogę

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

15 latek chciał sprzedać policjantom marihuanę

Pewnego wieczoru w jednym z popularnych miejsc spotkań młodych ludzi na ternie Wrocławia, do dwóch mężczyzn podszedł piętnastolatek, który chciał im sprzedać środki odurzające...
  • 6267 / 682 / 0

Dokładnie takie samo miejsce mam na oku - jedynie drzewka mniejsze.
Jeśli słońce było zasłonięte tylko od północnego zachodu, to w zasadzie miały go cały dzień.
Zawsze możesz przyciąć drzewa w promieniu ok 15-20 m do wysokości góra 1.5 m (póki jeszcze młode) i cieszyć się spotem długimi latami. No chyba, że to może zdekonspirować spot.
  • 11 / 2 / 0

Nie czytałem całości, ale dla czego im (bo passion też...) nawet łbów nie pościnałeś ? No niby by się wydawało że to juz dość ciężka ingerencja, ale w odpowiednim czasie uczyniona przynosi podwójne co najmniej korzyści !Tzn. potrójne ;) ... :
- więcej "gałęzi"
- niższe odgałęzienia dostaną sygnał "do bojuuuu !!!"- GłównyTrzon Wzrostu tak coś pierdolło, że się zjebał ...-oraz porcje nowych, niezuzytych przez szczyt sił i zasobów przez co ich kwiaty będą porównywalne z tymi z głównych szczytów(a na pewno dojrzałe podobnie)
- lekki stres zarzyma wzrost w górę za to rozwijać się będzie szybciej system korzeniowy, co w przyszłości zapewni roślinie wystarczającą ilość składników.
Stres ten jednak nie wpłynie na termin zakończenia kwitnienia.
  • 2778 / 248 / 0

Przyznam szczerze, że takie mi się po prostu podobały
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata