Poppy seed tea

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2626 / 246 / 0

Zalezy jaki masz mak. 0.5-0.75kg maks
Najlepiej odpusc
  • 13 / 3 / 0

Narazie dopiero szukam. Bylam juz w paru sklepach ale nie bylo zadnych bakalanow o ktorych pisaliscie. Obecnie kupialam jakiegos orzeszek i fiesta. Wczesniej byl kresto i jakis z auchan ale nie dzialaly.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Psychoterapeuta: Chemseks to kalectwo, coś irracjonalnego

– Nie możemy chemseksu traktować jako działań racjonalnych i logicznych. To jest coś irracjonalnego, niezgodnego z biologią człowieka. Człowiek nie potrzebuje żadnych substancji psychoaktywnych, żeby poprawić sobie nastrój. To oferta dla leni – wyjaśnił portalowi tvp.info psychoterapeuta Robert Rutkowski.
  • 1761 / 418 / 0

[mention]Kwiatek_kwiatek[/mention] daj znać, jak podziała Orzeszek czy Fiesta i jakie na numerki + Twoją tolerancję jeśli masz takową, bo w centralnej Polsce jest tak chujowa sytuacja, że albo stałe dojście z PLB z uwagi na ból kogoś z rodziny, albo szukanie metadonu, oxy i pojedynczych tabletek MST200... Paranoja. "Jedną mam i metkę"; "no dwie mam i metkę". Kuuuurwa mać, aż się chce zawyć. A pracować i studiować trzeba. metadon + dobre PST byłoby dla mnie idealną duposklejką, bo dziś 30tka metki z dodatkami to tak 4/10.
  • 13 / 3 / 0

Dam znac jutro. Dokupilam jeszcze dzis przed praca cos takiego jak bakalnus. Moze ktos sie o nim wypowie zanim ja wyprobuje? Jutro mam wolne to moze uda mi sie przejsc jeszcze do kauflanda to zobacze jak tam sytacja wyglada.

lol

• 2626 / 246 / 0

Dżamedris to ty jeszcze taki gowniarz jestes? %-D ile masz lat z 22?
maku to juz chyba nie masz co szukać nawet.
Pol roku mamy z czapki a odciaganie o 2-3 dni juz nic nie zmieni..
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 176 uczestników Wejdź na czata