Passion [2018]

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 2414 / 190 / 0

Finał - zdecydowanie najlepsza część całego sezonu. Mimo niewielkich rozmiarów obierałem go naprawdę długo. Jaki zapach panował w całym mieszkaniu można się domyśleć. Wyszło z tego po całym procesie schnięcia 35 gram topów. Moc oceniłbym na jakieś 6/6,5 na 10, za to w smaku jest świetne. Biorąc pod uwagę moje tempo spalania to mam materiału na dobry rok
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 5175 / 488 / 0

Ładnie. Czyli ta odmiana to Passion, a nie 8 ball kush? (czy coś pokręciłem).
Wygląda bardzo podobnie do mojego "bydlaka", który niestety został skradziony w takim stanie, jak na fotkach. Szkoda, bo mógłby dać potencjalnie bardzo dużo materiału : (
P.S. LST daje zajebisty efekt - to 1 krzak : )
P.S. 2 - widzę, że robisz curing - odczuwasz jakieś zmiany w materiale względem tego, jaki był tuż po wysuszeniu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Raport: medyczna marihuana tylko w dwóch na 140 przebadanych aptek

Z badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ABR SESTA na zlecenie money.pl i Wirtualnej Polski wynika, że w polskich aptekach praktycznie nie da się dostać medycznej marihuany od ręki. Ankietę przeprowadzono w 140 placówkach.
  • 2414 / 190 / 0

8 ball kusha tez miałem i w wolnej chwili zrobie jeszcze fotorelacje z niego.
Co do curringu to dym jest ewidentnie lepszy- zupełnie nie pali w gardło i nie powoduje kaszlu
  • 5175 / 488 / 0

Dym ewidentnie lepszy, ale moim zdaniem również zapach. Co do mocy, to temat dość kontrowersyjny. Być może to autosugestia, ale po ok 5-6 tygodniach w słoju wydaje mi się, że działanie jest "pełniejsze" i dłuższe niż w przypadku świeżo wysuszonych.
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata