Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7241 / 726 / 0

@Jerzus Chytrus
Dogadasz się po niemiecku z lekarzem ? Jeśli tak to przetłumacz ten papier i powiedz ze brałeś paracetamol, ibuprofen, ketanol oraz tramadol i nic nie niweluje bólu.Powinieneś dostać oksykodon albo DHC.
  • 117 / 3 / 0

Dogadać się dogadam. Ostatnio chciałem oxy ale było ciężko. Dlatego myślałem o czymś z koda, bo to mniej podejrzliwe, a tu nawet z trampkiem było dosyć ciężko.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.
  • 1894 / 307 / 2

niemcy-t31112-20.html

Ja bym tutaj pytał. Ja mam tylko jedno skojarzenie, Niemcy - Palladon, czyli Hydromorfon, ciekawe w sumie jak ciężko i jakie trzeba mieć papiery, żeby dostać tego gralla.
  • 223 / 8 / 0

Ktoś próbował u47770?Idzie to jeszcze kupić?Jakieś skutki uboczne?Dodam, że niska tolerka.Czy jest na to jakaś odtrutka?Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta?Da radę zmiksować z morfiną?W jaki sposób odmierzyć porcję?Da radę wsypać do coli?Jak delegal to ogarnę od jednej osoby temat.Jak wygląda po tym czymś faza?
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 6 / 0

[mention]stuk[/mention] Tak próbowało dużo ludzi. Jest dostępny. Jak niska tolerka to się nie bierz za to, po co podnosić tolerancję, jak każde opio w odpowiedniej ilości to ta sama faza ugrzania, czasem tylko euforia dochodzi. Nie widzę potrzeby miksowania z morfina. Zadajesz głupie pytania i nikomu nie będzie się chciało odpowiadać na tak podstawowe pytania z Wikipedii
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.

Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 223 / 8 / 0

06 grudnia 2018TiHKAL pisze:
[mention]stuk[/mention] Tak próbowało dużo ludzi. Jest dostępny. Jak niska tolerka to się nie bierz za to, po co podnosić tolerancję, jak każde opio w odpowiedniej ilości to ta sama faza ugrzania, czasem tylko euforia dochodzi. Nie widzę potrzeby miksowania z morfina. Zadajesz głupie pytania i nikomu nie będzie się chciało odpowiadać na tak podstawowe pytania z Wikipedii
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.

Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Ok, zacytowałem z powodu szybkiej ręki, już nie mogłem poprawić błędu.Rozumiem mój błąd przepraszam.Pytasz się po co w koli, ja odpowiadam, bo chcę wziąć coś silnego doustnie, żeby nie za mocno było.Dobra waga do mikrodozowania, czyli da radę na jubilerskiej?Czy można zmieszać z wypełniaczem?Planowałem miksować z morfiną i dać minimalną dawkę dla podbicia.Chodziło mi o apteczny, bo to co mają niektórzy dilerzy to syf i lipa.Patrzyłem teraz w necie i pytałem się kilku osób i też coś znalazłem info o jakiś trefniakach.A na pewno działa ten lek, czy to tylko przypuszczenie?
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 6 / 0

Dobra waga do mikrodozowania, czyli da radę na jubilerskiej? - lepsza taka niż
żadna
Czy można zmieszać z wypełniaczem? - ale po co jak chcesz to wlać do coli?

Planowałem miksować z morfiną i dać minimalną dawkę dla podbicia.Chodziło mi o apteczny, bo to co mają niektórzy dilerzy to syf i lipa. - na moje u słabsze od fenta, kiedyś te porównania znałem, obecnie nie. tak czy siak odpowiednia dawka to będzie taki sam stan nagrzania jak pisałem wyżej. i zdaję mi się że potrzeba mniej fenta w porównaniu do u. raczej na 99% fent mocniejszy pod względem tego ile musisz wziąć żeby było tak samo

Patrzyłem teraz w necie i pytałem się kilku osób i też coś znalazłem info o jakiś trefniakach.A na pewno działa ten lek, czy to tylko przypuszczenie? - dobre u zrobi, wyjebka nie zrobi. i to nie jest lek tylko RC opioid

Stary, bez obrazy, brak Ci elementarnej wiedzy. Jak już musisz na szybko ogarniać to bierz tą ule, ale poczytaj przed wzięciem.
  • 368 / 42 / 0

Wiadomo że nie każdy sort działa ale patrząc na to forum to lepiej zakładać że działa za mocno. Co najmniej kilka osób z tego forum zmarło przez tą substancję tzn. nie przez uzależnienie tylko depresję oddechową. Jest mocniejsza od morfiny, miksowanie nie ma sensu. Lepiej nie zaczynaj bo to już równia pochyła, w właściwie to już spadnięcie z równi pochyłej i zapierdalanie w dół bez tarcia ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Moja rada: zostań przy morfinie.
  • 223 / 8 / 0

06 grudnia 2018Pan Cietrzew 69 pisze:
Wiadomo że nie każdy sort działa ale patrząc na to forum to lepiej zakładać że działa za mocno. Co najmniej kilka osób z tego forum zmarło przez tą substancję tzn. nie przez uzależnienie tylko depresję oddechową. Jest mocniejsza od morfiny, miksowanie nie ma sensu. Lepiej nie zaczynaj bo to już równia pochyła, w właściwie to już spadnięcie z równi pochyłej i zapierdalanie w dół bez tarcia ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Moja rada: zostań przy morfinie.
Dla mnie jako kogoś kto jest chory psychicznie, jedynm wyjściem, żeby uciszyć głosy w głowie to wzięcie benzo albo opio.Walę opio, benzo zero głosów i schizy.
  • 7241 / 726 / 0

@stuk
A neuroleptyki tobie nie pomagają na glosy i schizy ? Przecież od tego one są i na dodatek wydaje mi się, ze na dłuższa metę lepsze niż benzo i opio.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata