Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 165 / 5

26 listopada 2018makabaka pisze:

Cena grama poza Wawą powinna winosić 180zł jak najbardziej tak to widzę. Pomnóż sobie cenę ćwiar do grama. a wyjdzie podobna cena.
W Warszawie gram to 5cwr czyli 250zł. Poza nią cena rośnie dwa razy przynajmniej nie licząc Trójmiasta gdzie jest troszkę taniej. 180 to jakaś abstrakcja.

Jeśli gość nie jest w stanie powiedzieć, w jakiej wadze się sprzedaje ten towar to bym mu nie ufała. No i ja jestem z Bydgoszczy, na Gdańskiej na pewno nic nie ma bo kojarzę kogoś kto na niej mieszka i po temat zasuwa do stolicy chociaż zna wszystkich opiowraków z rejonu.

post3066188.html?hilit=180#p3066188
W tym poście masz wyraźnie napisane, że pół grama przecież :rolleyes:
  • 1748 / 213 / 0

W Szczecinie do niedawna powiedzmy, że jedno źródełko co było hehe... To dawało 180-200mg za 60 dych, a dla frajerów/ludzi których ta osoba nie lubiała 70-80zł i 150-170 mg).

A materiał pierwsza klasa przy tym więc się opłacało jak najbardziej, dla osoby niedoświadczonej 20-25 mg było mega (biorącej 60-100 mg morfiny z sevredolu) - widziałem na własne oczy u siebie na chacie jak taka osoba sobie zaaplikowała taką ilość i zaczęła noodować - aż po pewnym czasie bojąc się o własną dupę :huh: kazałem wypierdalać z mojej chaty :gun: .

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Dublin: Już 10-letnie dzieci handlują narkotykami

Już 10-letnie dzieci handlują w Dublinie narkotykami - ostrzega w nowym raporcie Blanchardstown Local Drug and Alcohol Task Force.
  • 256 / 17 / 0

@Klepsydra.
Najwyżej wezme coś innego na próbę chociaż na SNRI kwas raczej nie podziała z pełną siłą. Gość po 40. Mieszka sam a interesy kręci z "Londynkiem" także zobaczymy gość spoko to może się zgodzi na małą testową dawkę zobaczymy narazie ucinam temat bo za dużo postów się namnożyło. Jeżeli temat Holenderski czysty taki jak z darknetu to może i taka cena ciul wie. Aha facet mówił, że mała grupka interesuje się helem w Bydzi on siedzi głównie w stimach i LSD ale dostęp ma, bo wioził materiał z punktu a do b. zobaczymy
  • 152 / 6 / 0

Wprowadziłem sie dzis do Wro z Wwa. Jak wyglada tu sytuacja z helem ? Ciężko dostać? Jak z mocą tematu ?
  • 372 / 25 / 0

A w stolicy znowu bardzo ciemny towar i bardzo mocny, rzadko noduje a po tym towarze po każdej spalonej 50tce padam na ryj. Mocarny brąz.
  • 2189 / 310 / 0

06 grudnia 2018junkiexl pisze:
A w stolicy znowu bardzo ciemny towar i bardzo mocny, rzadko noduje a po tym towarze po każdej spalonej 50tce padam na ryj. Mocarny brąz.
to jest ten sam ciemny co był wcześniej zaraz przed tym beżowym piegusem :) Konkret jest :)
  • 266 / 24 / 0

[mention]AlienForms[/mention] O rany ta ciemna kość to jest jakaś magia!! sztosss, zawsze wolałem te ciemne, zawsze było lepsze niż jasne ale to może tylko w moim odczuciu

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1342 / 147 / 0

Co z kompotem? Wiem, że jest m. in. na Śląsku. I nie tylko. Kompociarze, odezwijcie dni! Junkiexl napisał bodajże, że 200mg mega kozackiego browna to jak 10 centow kompotu (5 centow garowego). 1 cent garowego to GP pisał, że jak gwiazda browna. Aż tak się zmieniła jakość niektórego browna, że obecnie czesto 4 razy przewyższa centa kompotu? Dużo wskazuje, że tak skoro obecnie 40-50mg browna upierdala jak cent kompotu i skoro kiedyś cwiare browna ładowało się na raz.
  • 2189 / 310 / 0

Mikołaj zawitał w tym roku nieco wcześniej ;) I to Afgański Mikołaj ;) Zamiast renifera miał osła jebaniutki ;) A u Was co tam pod choinką ciekawego się znalazło ? ;)

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 12 / 1 / 0

A jak wygląda na dziś sprawa w Łodzi?
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata