Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1702 / 121 / 0

Reakcji paradoksalnych przy benzo doświadczyłem, najbardziej dawało mi się to we znaki jak przeginałem z alprą. 1 mg z rana na rozruch było mało, trzeba było dorzucić kolejne tyle, a jak już weszło to byłem i wkurwiony, i jakiś dziwnie skołowowany, nie mogłem się na niczym skupić, musiałem ciągle gdzieś łazić, i dalej dorzucałem, i jeszcze większy wkurw, w końcu alpra się skończyła i musiałem z dnia na dzień rzucić CT (w czym, jak na ironię, bardzo pomocne okazały się stimy).
Nie wiem czy to jest kwestia tego że rzucasz opio czy reakcji paradoksalnej, wydaje mi się że musiałbyś brać długo ten nitrazolam żeby coś takiego odczuć, a z twojego postu wnoszę że dopiero zaczynasz go brać. Obstawiał bym bardziej skutki odstawki opio.
Spróbuj też, jeżeli benzo ma ci pomóc w odstawce opio, jakieś pewniaki: Bromazepam albo diazepam. Z rc poleciłbym Flubromazepam.
  • 2514 / 130 / 0

Tego nitra biorę tydzień, mam jeszcze go w prochu ale to już na pewno rozpuszczę w glikolu, dodatkowo mam inne benzo - 3-hydroxyfenazepam, to też rozpuszczę w glikolu.

No też tak mam, wczoraj sporo wrzuciłem przed snem to miałem wrażenie kołowania się jakby w błędniku... dziwne oczy, lekki zez, jakbym się upił wódką.

Rzeczywiście [mention]pampuk[/mention] ma racje, rcbenzo proch tylko glikol, ale to przetestuje dopiero w następnym tygodniu.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Medyczna marihuana pomaga dzieciom i młodzieży z autyzmem

Podawanie medycznej marihuany może łagodzić objawy towarzyszące autyzmowi u dzieci i młodzieży - informuje pismo "Scientific Reports".
  • 1430 / 106 / 1

04 grudnia 2018Dersu Uzala pisze:
Oczywiście że tak. Bądź ogarnięty, na luzie ale i zdecydowany. Mów konkretnie, zwięźle, przyjdź trzeźwy, nienagannie ubrany. Przygotuj sobie jakąś bajerę, mów że znasz ten lek i bierzesz go regularnie, masz przed sobą rozmowę o pracę/egzamin/jakąś stresującą sytuację życiową. As z rękawa gdyby nie szło - "wie pan/pani doktor, nie chciałbym sobie załatwiać leków na lewo z internetu i przepłacać (iść do prywatnego psychiatry i płacić pijawce za reckę ;-)), wolałem przyjść do pana/pani doktor itp. Pakę alpry powinieneś dostać.
Nie- nie mów, że bierze regularnie benzo,bo ich sie nie bierze jak aspiryny na rozrzedzenie krwi. Możesz powiedziec, ze znasz ten lek od dawna, od czasu do czasu rodzinny ci przepisywał, zwykle nie bierzesz tego wiecej jak 1-2/ tydzien. Albo że opakowanie staracza ci na 3 miesiace. (Ale... i teraz czemu nie od rodzinnego tera nie bierzesz? To powiedz, ze sie wkurwiles bo rano nie dostales numerka w przychodni o postanowiles isc prywatnie)

"z internetu... PRZEPŁACAĆ"= kurwa! nie wiadomo co dostaniesz, chodzi w pierwszej kolejnosci o twoje bezpieczenstwo a nie kurwa o to , czy przepłacisz 30 zł na paczce czy 50. A poza tym, nie chcesz łamac prawa, to nielegalne w koncu!
Lepiej powiedz, ze wolisz nie zagladac do barku, bo alkohol wydaje ci sie wiekszym zlem niz tabletka. No i w koncu robisz to pod opieka tego lekarza prywatnego.

Powodzenia :kotz:
  • 1702 / 121 / 0

Podałem tylko przykłady które U MNIE przechodzą. Zresztą jak rodzinny cię dobrze zna to nie trzeba za dużo kombinować, kulturka, wymiana uprzejmości i recka leci. No i nie przeginać też z ilością wizyt.
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

wróciłem do domu ze skarbami
kraft.jpg
0.5 mg alprazolamu załadowane, na to dwa krafty i kilka wdechów uzdrawiającej rośliny wprowadzą mnie w stan totalnego rozluźnienia, czekałem dość długo na ten wieczór :*)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 156 / 2 / 0

Jakie benzo rc najlepiej się łączy z alkoholem?
  • 5495 / 408 / 0

@Mikserr
Najlepiej to żadne bo z alkoholem łatwo o zerwany film.
  • 337 / 30 / 0

Zwłaszcza jeśli bierzesz takie mocne rcki typu clonazolam czy flualpra, lepiej odpuścić serio.
  • 823 / 97 / 0

ja bym odradzał łączenie jakichkolwiek benzodiazepin z jakimkolwiek alkoholem. nie jest to ciekawe połączenie, a jedyne co z tego może wyniknąć to żal i wstyd.

przedmówcy już to ci opisali, ja tylko się pod tym podpiszę.
  • 1174 / 46 / 0

A ja tam lubię benzo + alko. Super chillout jak się nie przesadzi. Oczywiście mało bezpieczny i nieodpowiedzialny miks, ale nie takie rzeczy się robiło. Krótko mówiąc benzo + alko = cudowny stan :*)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata