Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 105 / 4 / 0

Czy ktoś będąc na tym leku miał do czynienia z psychodelikami (inb4 albo leczenie albo ćpanie - pytam czysto informacyjnie)?
  • 26 / 3 / 0

@0Sh14sH
z tego co pamietam to jak bralem pierwszy raz 'LSD' z ulicy to bylem juz jakis czas na Trittico. nic mi sie nie stalo, oprocz tego, ze chyba ten kwas uaktywnil mi CHaD.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
  • 27 / 8 / 0

Efekt nasenny występuje odrazu czy po 1-2 tygodniach? Biorę prawie drugi tydzień, przez jeden 75 a teraz drugi 150, na noc oczywiście. Dodam że biorę też 30 paroksetyny, która też nie działa a czekam drugi miesiąc. Czy mogę bezpiecznie ją zwiększyć do 40?
  • 823 / 97 / 0

występuje od razu efekt nasenny w przypadku trazodonu.
  • 2162 / 388 / 0

Mój post gdzieś się zapodział, efekt nasenny występuje od pierwszej dawki. Co do paroksetyny, możesz spokojnie zwiększać do 40mg.
  • 350 / 16 / 0

Jak ja żałuje że nie wspomniałem o tym leku podczas ostatniej wizyty u psychiatry... Dostałem dwa najgorsze gówna chlorportixen i olanzapine których nie biore bo dają tylko efekty uboczne. Słyszałem że tritico to dobry lek zarówno nasenny jak i jedyny z leków na głowe który nie robi nic z kutasem i pozwala utrzymać normalne libido i erekcje, a takiego właśnie szukam. To chyba lek ostatniej szansy dla mnie przed powrotem do chlania.
  • 46 / 5 / 0

30 grudnia 2018rooney pisze:
jedyny z leków na głowe który nie robi nic z kutasem i pozwala utrzymać normalne libido i erekcje
Raczej daje na to większe szanse, bo też potrafi napsuć.
  • 610 / 51 / 0

Ja po trazdodonie nie miałem żadnych problemów z erekcją i libido, natomiast po fluoksetynie, czyli słynnym prozacu już tak.
  • 2162 / 388 / 0

[mention]czynastolatek[/mention], [mention]rooney [/mention], potrafi, ale w bardzo rzadkich przypadkach.
  • 46 / 5 / 0

[mention]misspill[/mention] Jestem aż takim pechowcem? :P
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata