po mj jak w Filmie

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1 / / 0

Siema ostatnio paliłem mj od znajomego i nagle poczułem się jak bym spał a wszystko w okół mnie, nie istnieje i mój wzrok wyostrza się widzę tak jak bym patrzył przez ''rybie oko'' i moje pytanie jest takie czy po mj powinienem mieć takie bardzo mocne odrealnienie? dodam że dzień później paliłem swoje i efekt był ten sam jak po tamtym paleniu. czy to może być spowodowane tym że leczę się na nerwice? i zażywam przy tym leki takie jak pregabalina/symla/sertranorm oraz fluanxol czy te leki mogą jakoś kolidować? bo sam już nie wiem skąd taki ostry odlot. czy to może po prostu efekt mj a ja panikuje :wall: :nuts:
  • 209 / 14 / 0

Moim zdaniem, to tylko wkreta,sam praktycznie zawsze jak sie ujaram ,to czuje sie jakbym byl w innym swiecie, a ten jest nierealny jak jestem upalony bardzo mocno jak slabo to nie czuc tego.Ostatnio jak sie mocno ujaralem to wlasnego pokoju nie poznawalem xd .Ale na trzezwo prawie nigdy nie czulem odrealnienia ,tylko pod wplywem mj i wraz z zejsciem fazy to tez przeszlo, ale to przyjemne wg mnie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wielka fortuna i śmierć w samotności. Tajemniczy koniec barona narkotykowego z Gdyni

Obszerny reportaż. Historia "Artusia" to materiał na film sensacyjny. Organizacja stworzona przez Artura B. zajmowała się przemytem narkotyków z Ameryki Południowej na ogromną skalę. Przestępcy jednorazowo przerzucali nawet tonę narkotyków...
  • 209 / 14 / 0

Mnie czasami efekt ujarania tak zaskakuje,ze sie zastanawiam czy to ziolo jest napewno naturalne i nie maczane w czyms xd
  • 5702 / 443 / 0

Normalny efekt marihuany.Szczególnie jak jarasz okazjonalnie.Nie masz się co przejmować. Jak to ci mocno dolega to bierz benzo przed paleniem.
  • 30 / / 0

Stary mery to psychodelik, nigdy nie wiadomo gdzie cie przeniesie w danym momencie, odrealnienie to część fazy. To rozkmin że ja mam taki film 24 na h od 6 lat, na trzeźwo!

Scalono.Lobo87

I jeszcze dobra rada, jak masz skłonność do wypadania w dd i lęki podczas palenia, uwierz lepiej nie palić. Bo zakrecisz się tak że będziesz się odkrecal latami :)
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Może gość ma nieuaktywnioną schizofrenię >?
  • 2164 / 393 / 0

MagicSmakosz bierze takie kombo leków, że musi to być cięższa aniżeli zwykła nerwica przypadłość.
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata