Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 263 / 9 / 17

I jak to się komponuje z DXM? Ile mg trzeba i czy są zwiększone efekty czy tylko brak wyrzuty histaminy?
  • 85 / 1 / 0

Ile wrzucać do 300mg DHC? Bo mam i mimo ponad dwóch (czyli 50mg) nadal często mnie swędzi całe ciało, ile wrzucać na warsztat żeby było dobrze i nie swędziało mnie całe ciało :( tak żebym mógł czerpać radość z DHC, bo nie ukrywam wkurrza mnie to drapanie się, wyglądam jak jakiś orangutan. Jest sens próbować większe ilości? Bo jak pewnie wiecie diphergan jest w uj drogi :/
Pozdro :P

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Nowy Jork zmniejsza kary za posiadanie marihuany

Gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo podpisał w poniedziałek ustawę, zmniejszającą kary za posiadanie marihuany. Według nowego prawa osoba mająca przy sobie jedną uncję tego narkotyku (ok. 28 gramów) zapłaci karę 50 USD
  • 263 / 9 / 17

@5ph1nx spróbuj 70-75mg. Nie ma co przekraczać tej dawki. Tak myślę, ewentualnie do 50mg prometazyny dorzuć inną histaminę ale najmniejszą dawkę. Edit: wziełam 150mg i zastanawiam się nad dorzuceniem 50-100mg %-D edit edit: strasznie po tym suszy %-D :old:

Mozna to łączyć z alko? Mam tabsy 50mg + weed i myslę czy do tego kilkanascie % by fajnie się nie zgrały? Czy to zły mix dla wątroby?
  • 1188 / 94 / 0

-Ja bym wrzucił do takiej dawki 25-50 jak 50mg to w dawce podzielonej.

-prometazyna jest znacznie silniejsza od hydroksyzyny.
  • 1734 / 283 / 154

prometazyna (Diphergan) pomaga idealnie na alergię nie dającą spać - i usuwa katar alergiczny, i usypia ;-)

Co do tematu - prometazyna należy do fenotiazyn, a fenotiazyny mogą obniżać próg drgawkowy, więc dlatego mógł być ten atak, o którym pisano w pierwszych postach. Albo padaczka ujawniła się właśnie przez obniżenie progu drgawkowego.

Dwie tabletki wystarczająco podbijają wszelkie depresanty, prometazyna jest silna.
  • 553 / 33 / 18

prometazyna to dobry środek o szerokim zastosowaniu, ale niestety tolerancja na nią wzrasta w tempie wręcz hiperbolicznym... Nie należy jej stosować codziennie. I niestety u mnie też wywołuje drgawki. Nie padakę, ale niekontrolowane "zrywki" w nogach i rękach.
  • 7241 / 716 / 0

@global108
Dorzuć do prometazyny tylko 5 mg diazepamu i po problemie a i fajnie wejdzie w synergie.
  • 553 / 33 / 18

rolek nie mam, ale za parę dni będę miał etizolam i dorzucę do "difki". Póki co łykam 50 mg z rana i 25 mg w ciągu dnia. Dorzucam też 150 mg kodeiny i taka ilość mnie klepie, a wcześniej jechałem na 550 - 600 mg. prometazyna pozwoliła mi w miarę bezboleśnie obniżyć dawki kody. Mam "zrywki", ale... podobają mi się... To ciekawe doświadczenie, gdy w małym palcu u ręki poczuje się "piorunowaty wiatr", czy też podobne doświadczenia w najmniej spodziewanych częściach ciała. %-D :*) Padaczka to ciekawa choroba i aby dołożyć ją do swojego CV odmiennych stanów świadomości chciałbym przeżyć kontrolowany (padaka i kontrola - dwie sprzeczności...) atak. Na razie muszę się zadowolić Mikropadaką Małego Palca U Prawej Ręki Lub W Pachwinie :-D :cheesy:
  • 26 / 3 / 0

Czy ktoś z Was wie może jak poradzić sobie z takimi objawami p.:
- suszenie - czyli pragnienie, którego nie sposób zaspokoić piciem,
- "kac" - taki "struty" ból głowy?
Odkąd jestem "poryty" po lekach (długa historia), nawet 37,5 mg p. (lub np. 25 mg p. i 12,5 mg hydroksyzyny) brane na sen powoduje w/w objawy na następny dzień.
(I tak jest trochę lepiej, bo przez wiele tygodni nawet 25 mg to powodowało, musiałem zmniejszać do 3/4 tabletki)
  • 2300 / 788 / 1

A czy kiedyś miałeś robiony pomiar cukru?
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata