Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Gdzie napisałem żeby zaczynać od 80 mg?

I może przemyśl to i nie ćpaj, bo twoje posty brzmią jakbyś miał za karę wpierdalać opioidy.

Edit:
Dobrą chyba zrozumiałem, po prostu Ciebie nie robią dawki oksy niższe niż 80 mg? To wcale nie jest taka wysoka dawka, a biorąc rzadziej niż raz na tydzień to już w ogóle nie rozumiem w czym problem. Kiedy zresz 300-600 mg dziennie to wtedy jest problem %-D.
  • 278 / 11 / 0

Ja jem dawki z rzędy 20mg rano po południu i wieczorem. zwykle raz zamiast 20mg biere 40mg. wychodzi 80mg dziennie. Czuje sie dosyc zjebany rano prawie zawsze przed zajebaniem. Kupiłem sobię bupre żeby substytuować się i oksy jeść weeekendowo tylko. Jakie dawki (bunondol 0,4 mam) powinienem jeść i czy jedna paczka buno mi starczy?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Ulubione narkotyki ludzkości. Aby je zbadać, naukowcy sprawdzili ścieki z całego świata

Kilka lat zajęło naukowcom z Uniwersytetu w Salamance w Hiszpanii zbadanie, jakimi narkotykami najchętniej odurza się ludzkość. W celu odkrycia najpopularniejszej używki, zbadali ścieki pochodzące od ponad 60 milionów ludzi z 37 krajów. Polska okazała się mieć dość ciekawe miejsce w rankingu.
  • 7524 / 925 / 0

Na całe życie 1 paczka raczej nie. Taki system się nie sprawdzi - zablokujesz się Buprenorfiną i Oxy albo nie zadziała wcale, albo bardzo słabo.
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

No właśnie też nie rozumiem o co chodzi, a żeby tak niskie dawki oksy przebiły się przez buprę to chyba mała szansa.
Moze najpierw odtruj się porządnie, zrób sobie przerwe.
Potem waląc oksy 1-2 razy w tygodniu żaden skręt nie powinien się pojawić.
  • 1727 / 394 / 0

Nie ma opcji. Przez moment myślałam, że chodzi o metodę berneńską (której duckduckgo nadal nie indeksuje: The Bernese Method), ale tutaj kolega ma inne pytanie. Zależnie od Twojego metabolizmu i drogi podania bupry, minimum półtora dnia musiałbyś być bez niej, by wziąć oksy. A potem po wzięciu oksy odczekać aż wyjdzie, by nie wejść w precipa.

Cytując klasyka - to by nic nie dało, nie dałoby nic.
  • 1894 / 313 / 2

Jak dla mnie, albo się ćpa, albo bierze buprę, nie ma sensu łączyć jej z jakimkolwiek opio w skali tygodniowej. Ja byłem zablokowany na dhc przez parę dobrych dni od odstawienia bupry, koło 5-6, zanim się nim ugrzałem. Więc te 1,5 dnia przerwy żeby się upierdolić oksy, to może być za mało, zależy od organizmu też pewnie i dawki bupry jaką bierzemy, jak też i roa.
  • 182 / 4 / 0

W moim przypadku bupra oxy nie blokuje, inne opiaty tak, ale nie oxy. Tak kiedy byłem wysycony bupra, jak i kiedy brałem bunondol zamiennie zeby skreta nie miec. Rano 1tabs w nachala a wieczorem po drugim strzale iv 80mg potrafilem noodowac.
  • 2135 / 407 / 154

[mention]szukambucha[/mention] No ja z kolei znam osobę, której po buprze działanie oxy puszcza. Ogólnie przeważnie w przypadku obecności innych opio w organizmie bupra działa jako antagonista, a oxy jest czystym agonistą, więc tym bardziej jest ryzyko zniesienia działania. Nawet w ulotce Suboxonu jest ostrzeżenie, że u osoby jeszcze nieodtrutej od opio może wystąpić zespół abstynencyjny. W preparatach bez naloklsonu (i tak nieaktywnego p.o.) info takie samo.
  • 182 / 4 / 0

Zle sie zrozumielismy, w sumie faktycznie troche moja wina dziwnie to napisalem. Chodzi o sytuacje odwrotna o jakiej mowisz, najpierw bupra a a potem oxy, i tez nie probowalem robic tego zaraz po sobie, tylko w odstepach 8-10h. No i w drugą stronę będąc na oxy w ciagu, jak mi sie konczyl, zwykle w nocy ostatni strzal, rano bralem bupre bez problemow,a wieczorem wracalem do oxy. I jestem pewien tego co tu pisze, bo jakos od sierpnia/wrzesnia tak lece w ciagu.

dodaje ze stosuje bunondol 0.4mg, wiec to nie sa tez jakos bardzo antagonistyczne dawki, ale np. kodeine wczoraj probowalem wrzucic i jedynie wyrzut histaminy i podobnie bylo kiedys z majka ze czulem tylko fizyczny wjazd i zero dzialania, ale oxy zawsze dawalo rade na bunondolu. Jakiś wyjatątkowy jestem?

---------------------------------

widziałem sie z kumplem który tez leci oxy i potwierdza jak ja, ze buprenorfina(tez w niewielkich dawkach) nie koliduje z braniem oxy.

Scalono. taurinnn
  • 465 / 19 / 0

Przerabial ktoś oxydolor na iv 80 mg i 40 mg ? Czy 40 mg przerabia się tak samo beznadziejnie? Znajomy mi mówił że niby 40 są lepsze do przerabiania ale jestem źle nastawiona do oxydolorow ogólnie i nie bardzo wiem co zrobić.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata