Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 72 / 0

Gdzie napisałem żeby zaczynać od 80 mg?

I może przemyśl to i nie ćpaj, bo twoje posty brzmią jakbyś miał za karę wpierdalać opioidy.

Edit:
Dobrą chyba zrozumiałem, po prostu Ciebie nie robią dawki oksy niższe niż 80 mg? To wcale nie jest taka wysoka dawka, a biorąc rzadziej niż raz na tydzień to już w ogóle nie rozumiem w czym problem. Kiedy zresz 300-600 mg dziennie to wtedy jest problem %-D.
  • 313 / 20 / 0

Ja jem dawki z rzędy 20mg rano po południu i wieczorem. zwykle raz zamiast 20mg biere 40mg. wychodzi 80mg dziennie. Czuje sie dosyc zjebany rano prawie zawsze przed zajebaniem. Kupiłem sobię bupre żeby substytuować się i oksy jeść weeekendowo tylko. Jakie dawki (bunondol 0,4 mam) powinienem jeść i czy jedna paczka buno mi starczy?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny. Terapeuta uzależnień: "tacy ludzie są nieoświeceni, delikatnie mówiąc".
  • 9178 / 1255 / 0

Na całe życie 1 paczka raczej nie. Taki system się nie sprawdzi - zablokujesz się Buprenorfiną i Oxy albo nie zadziała wcale, albo bardzo słabo.
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 72 / 0

No właśnie też nie rozumiem o co chodzi, a żeby tak niskie dawki oksy przebiły się przez buprę to chyba mała szansa.
Moze najpierw odtruj się porządnie, zrób sobie przerwe.
Potem waląc oksy 1-2 razy w tygodniu żaden skręt nie powinien się pojawić.
  • 1894 / 483 / 0

Nie ma opcji. Przez moment myślałam, że chodzi o metodę berneńską (której duckduckgo nadal nie indeksuje: The Bernese Method), ale tutaj kolega ma inne pytanie. Zależnie od Twojego metabolizmu i drogi podania bupry, minimum półtora dnia musiałbyś być bez niej, by wziąć oksy. A potem po wzięciu oksy odczekać aż wyjdzie, by nie wejść w precipa.

Cytując klasyka - to by nic nie dało, nie dałoby nic.
  • 1918 / 333 / 2

Jak dla mnie, albo się ćpa, albo bierze buprę, nie ma sensu łączyć jej z jakimkolwiek opio w skali tygodniowej. Ja byłem zablokowany na dhc przez parę dobrych dni od odstawienia bupry, koło 5-6, zanim się nim ugrzałem. Więc te 1,5 dnia przerwy żeby się upierdolić oksy, to może być za mało, zależy od organizmu też pewnie i dawki bupry jaką bierzemy, jak też i roa.
  • 182 / 4 / 0

W moim przypadku bupra oxy nie blokuje, inne opiaty tak, ale nie oxy. Tak kiedy byłem wysycony bupra, jak i kiedy brałem bunondol zamiennie zeby skreta nie miec. Rano 1tabs w nachala a wieczorem po drugim strzale iv 80mg potrafilem noodowac.
  • 2435 / 540 / 155

[mention]szukambucha[/mention] No ja z kolei znam osobę, której po buprze działanie oxy puszcza. Ogólnie przeważnie w przypadku obecności innych opio w organizmie bupra działa jako antagonista, a oxy jest czystym agonistą, więc tym bardziej jest ryzyko zniesienia działania. Nawet w ulotce Suboxonu jest ostrzeżenie, że u osoby jeszcze nieodtrutej od opio może wystąpić zespół abstynencyjny. W preparatach bez naloklsonu (i tak nieaktywnego p.o.) info takie samo.
  • 182 / 4 / 0

Zle sie zrozumielismy, w sumie faktycznie troche moja wina dziwnie to napisalem. Chodzi o sytuacje odwrotna o jakiej mowisz, najpierw bupra a a potem oxy, i tez nie probowalem robic tego zaraz po sobie, tylko w odstepach 8-10h. No i w drugą stronę będąc na oxy w ciagu, jak mi sie konczyl, zwykle w nocy ostatni strzal, rano bralem bupre bez problemow,a wieczorem wracalem do oxy. I jestem pewien tego co tu pisze, bo jakos od sierpnia/wrzesnia tak lece w ciagu.

dodaje ze stosuje bunondol 0.4mg, wiec to nie sa tez jakos bardzo antagonistyczne dawki, ale np. kodeine wczoraj probowalem wrzucic i jedynie wyrzut histaminy i podobnie bylo kiedys z majka ze czulem tylko fizyczny wjazd i zero dzialania, ale oxy zawsze dawalo rade na bunondolu. Jakiś wyjatątkowy jestem?

---------------------------------

widziałem sie z kumplem który tez leci oxy i potwierdza jak ja, ze buprenorfina(tez w niewielkich dawkach) nie koliduje z braniem oxy.

Scalono. taurinnn
  • 457 / 21 / 0

Przerabial ktoś oxydolor na iv 80 mg i 40 mg ? Czy 40 mg przerabia się tak samo beznadziejnie? Znajomy mi mówił że niby 40 są lepsze do przerabiania ale jestem źle nastawiona do oxydolorow ogólnie i nie bardzo wiem co zrobić.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata