ketamina dozylnie -mozna czy nie?

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 97 / 3 / 0

Witam ma takie pytanie odnosnie ketaminy,jako ze posiadam ow specyfik ale jest dosc drogi i chcialabym ekonomiczniej podejsc do tematu-czy mozna ketamine dozylnie brac? Znalazlam jakies sprzeczne zodla dotyczace lizy Olneya (co to jest w ogole moglby ktos tak prosto wytlumaczyc?) czy ketamina podawana dozylnie jest neurotoksyczna? Jesli nie dozylnie to czy mozna domiesniowo? Jesli nie mozna dozylnie to dlaczego doustnie/do nosa mozna??
  • 1096 / 54 / 0

Napierdalaj na lajcie ;)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kanada: Uprawiać marihuanę można, ale nie należy z tym przesadzać

Policja okręgu York aresztowała trzech mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie w ilości znacznie przekraczającej dopuszczalną przez prawo normę.
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / 2 / 0

ziom ty sie nawet nie zastanawiaj, tylko im/iv tak sie to stosuje i tyle imo inazczej to jest strata materialu (jak dla mnie)
Jak z zerowoa tolerka 50mg iv ; 75mg im
bedzie git =d
ja wole im, moja sprawa :D
  • 2182 / 310 / 0

jak najbardziej
  • 1360 / 186 / 154

Da się, podanie dożylne najczęstsze jest w anestezjologii / weterynarii.
  • 1902 / 109 / 0

U mnie w mieście każdy ćpun walił i.v. 50mg na początek, potem zależy od tolerki. I.v. było jedyną uznawaną u nas drogą administracji, zburaczenie było traktowane jak zmarnowanie odlotu. Dla każdego liczyła się dziura, powroty były nielubianą lecz nieodłączną konsekwencją tripa. Dlatego byłem zdziwiony jak w internecie czytałem o małych dawkach i imprezowaniu po kecie. U nas tylko trip z igłą w żyle aż się nie wróci. No każdy tak robił, tylko tak. Chyba, że ktoś szybciutko wyciągnął, ale zatyczki raczej nie nałożył. Apteczna keta działa krótko i działanie bardzo trudne do ogarnięcia. Apteczny racemat i.v. to kilka minut, po 40 minutach można prowadzić auto.
  • 5495 / 406 / 0

Pewnie, ze można.Nawet oglądałem kiedyś taki film dokumentalny o ketaminie i panna waliła ketamine i.v.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata