Poppy seed tea

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2780 / 284 / 0

Zalezy jaki masz mak. 0.5-0.75kg maks
Najlepiej odpusc
  • 13 / 3 / 0

Narazie dopiero szukam. Bylam juz w paru sklepach ale nie bylo zadnych bakalanow o ktorych pisaliscie. Obecnie kupialam jakiegos orzeszek i fiesta. Wczesniej byl kresto i jakis z auchan ale nie dzialaly.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody (2020)

Po serii – lepszych lub gorszych – dokumentów i seriali eksplorujących tajniki kultury 420, Netflix zabrał się za równie fascynującą problematykę środków psychedelicznych, zaczynając od "Życzymy udanej jazdy. Psychodelicznych przygód", które, całe szczęście, nie są rutynowym “zrzutem informacyjnym”, oferując coś zarówno doświadczonym, jak i początkującym psychonautom a także badaczom kultury psychedelicznej.
  • 1886 / 471 / 0

[mention]Kwiatek_kwiatek[/mention] daj znać, jak podziała Orzeszek czy Fiesta i jakie na numerki + Twoją tolerancję jeśli masz takową, bo w centralnej Polsce jest tak chujowa sytuacja, że albo stałe dojście z PLB z uwagi na ból kogoś z rodziny, albo szukanie metadonu, oxy i pojedynczych tabletek MST200... Paranoja. "Jedną mam i metkę"; "no dwie mam i metkę". Kuuuurwa mać, aż się chce zawyć. A pracować i studiować trzeba. metadon + dobre PST byłoby dla mnie idealną duposklejką, bo dziś 30tka metki z dodatkami to tak 4/10.
  • 13 / 3 / 0

Dam znac jutro. Dokupilam jeszcze dzis przed praca cos takiego jak bakalnus. Moze ktos sie o nim wypowie zanim ja wyprobuje? Jutro mam wolne to moze uda mi sie przejsc jeszcze do kauflanda to zobacze jak tam sytacja wyglada.

lol

• 2780 / 284 / 0

Dżamedris to ty jeszcze taki gowniarz jestes? %-D ile masz lat z 22?
maku to juz chyba nie masz co szukać nawet.
Pol roku mamy z czapki a odciaganie o 2-3 dni juz nic nie zmieni..
  • 368 / 60 / 0

500 g na pierwszy raz sobie kupiłem, zrobiłem 3 przepłuczki, wyszło mi jakieś 0,8-1l wody i kurwa wypiłem trochę więcej niż połowę a jestem tak pełny, że aż chce mi się rzygać. Ja pierdole. Zaczynam dostrzegać zalety brania iv xD

lol

• 2780 / 284 / 0

@rockens

Trzy razy nie ma sensu. Nawet to drugie plukanie to pic na wode chyba ze masz jakis lepszy mak. Jak pluczesz takie male ilosci to najlepiej bierz 2l butelkę i 700ml wody. z piciem kwestia przyzwyczajenia.
  • 446 / 83 / 0

Czyli co, rozumiem że jeśli poza nasionami są jeszcze jakieś inne bajery jak dostrzegalne kawałki słomy itd - to bardzo dobrze tak ? Na to zwracać uwagę ?? Wtedy 99 że to nie było czyszczone ? Nie mam kompletnie z tym doświadczenia bo po dziś dzień nie wierzę że to może wgl zadziałać. Ale zamierzam próbować. Nie wiem dopijać to do normalnej morfiny , może faktycznie zadziała.
  • 555 / 90 / 2

Słoma w ziarnach wcale nie świadczy o zawartości morfiny w maku- całość mogła zostać przepłukana i wysuszona lub zanieczyszczenie nie zostały dokładnie od ziaren oddzielone . Gdybyś mógł połączyć morfinę z PST to zrób to, faza po dobrym PST podobno przebija morfinę i nawet helenę, ja niestety nie mam jak sprawdzić- nie mam dostępu do morfiny. By PST było dobre w działaniu, mak musi właśnie zawierać morfinę- w dzisiejszych makach jest jej za mało, może tak uzupełniona rozwinie pełne działanie PST.
  • 2 / / 0

Piszecie 3-4 minuty, ale, kurwa, 90stopni? Z dobrych patentów, polecam butelkę po kokakoli 2l. Można używać wiele razy, a ona się nie odszktałaca od wyższej temperatury, bo jest z grubego materiału.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1104 uczestników Wejdź na czata