Poppy seed tea

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2499 / 209 / 0

Zalezy jaki masz mak. 0.5-0.75kg maks
Najlepiej odpusc
  • 13 / 3 / 0

Narazie dopiero szukam. Bylam juz w paru sklepach ale nie bylo zadnych bakalanow o ktorych pisaliscie. Obecnie kupialam jakiegos orzeszek i fiesta. Wczesniej byl kresto i jakis z auchan ale nie dzialaly.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Czy na Wyspach powinny powstać pokoje do zażywania narkotyków?

Pierwsze, wyraźne głosy dotyczące konieczności stworzenia w Wielkiej Brytanii legalnych DCR dało się słyszeć w sierpniu ubiegłego roku. Zdaniem organizacji National Aids Trust, dzięki takim pokojom możliwe stałoby się zahamowanie epidemii HIV i WZW C wśród uzależnionych.
  • 1582 / 325 / 0

[mention]Kwiatek_kwiatek[/mention] daj znać, jak podziała Orzeszek czy Fiesta i jakie na numerki + Twoją tolerancję jeśli masz takową, bo w centralnej Polsce jest tak chujowa sytuacja, że albo stałe dojście z PLB z uwagi na ból kogoś z rodziny, albo szukanie metadonu, oxy i pojedynczych tabletek MST200... Paranoja. "Jedną mam i metkę"; "no dwie mam i metkę". Kuuuurwa mać, aż się chce zawyć. A pracować i studiować trzeba. metadon + dobre PST byłoby dla mnie idealną duposklejką, bo dziś 30tka metki z dodatkami to tak 4/10.
  • 13 / 3 / 0

Dam znac jutro. Dokupilam jeszcze dzis przed praca cos takiego jak bakalnus. Moze ktos sie o nim wypowie zanim ja wyprobuje? Jutro mam wolne to moze uda mi sie przejsc jeszcze do kauflanda to zobacze jak tam sytacja wyglada.

lol

• 2499 / 209 / 0

Dżamedris to ty jeszcze taki gowniarz jestes? %-D ile masz lat z 22?
maku to juz chyba nie masz co szukać nawet.
Pol roku mamy z czapki a odciaganie o 2-3 dni juz nic nie zmieni..
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata