Poppy seed tea

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2780 / 284 / 0

Zalezy jaki masz mak. 0.5-0.75kg maks
Najlepiej odpusc
  • 13 / 3 / 0

Narazie dopiero szukam. Bylam juz w paru sklepach ale nie bylo zadnych bakalanow o ktorych pisaliscie. Obecnie kupialam jakiegos orzeszek i fiesta. Wczesniej byl kresto i jakis z auchan ale nie dzialaly.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Nie żyje autorka "Pamiętnika narkomanki" Barbara Rosiek. Miała 60 lat

Na oficjalnym profilu facebookowym Barbary Rosiek pojawiła się informacja o jej śmierci. Tę informację potwierdził w rozmowie z Onetem menadżer Barbary Rosiek Andrzej Bryśkiewicz.
  • 1886 / 471 / 0

[mention]Kwiatek_kwiatek[/mention] daj znać, jak podziała Orzeszek czy Fiesta i jakie na numerki + Twoją tolerancję jeśli masz takową, bo w centralnej Polsce jest tak chujowa sytuacja, że albo stałe dojście z PLB z uwagi na ból kogoś z rodziny, albo szukanie metadonu, oxy i pojedynczych tabletek MST200... Paranoja. "Jedną mam i metkę"; "no dwie mam i metkę". Kuuuurwa mać, aż się chce zawyć. A pracować i studiować trzeba. metadon + dobre PST byłoby dla mnie idealną duposklejką, bo dziś 30tka metki z dodatkami to tak 4/10.
  • 13 / 3 / 0

Dam znac jutro. Dokupilam jeszcze dzis przed praca cos takiego jak bakalnus. Moze ktos sie o nim wypowie zanim ja wyprobuje? Jutro mam wolne to moze uda mi sie przejsc jeszcze do kauflanda to zobacze jak tam sytacja wyglada.

lol

• 2780 / 284 / 0

Dżamedris to ty jeszcze taki gowniarz jestes? %-D ile masz lat z 22?
maku to juz chyba nie masz co szukać nawet.
Pol roku mamy z czapki a odciaganie o 2-3 dni juz nic nie zmieni..
  • 368 / 60 / 0

500 g na pierwszy raz sobie kupiłem, zrobiłem 3 przepłuczki, wyszło mi jakieś 0,8-1l wody i kurwa wypiłem trochę więcej niż połowę a jestem tak pełny, że aż chce mi się rzygać. Ja pierdole. Zaczynam dostrzegać zalety brania iv xD

lol

• 2780 / 284 / 0

@rockens

Trzy razy nie ma sensu. Nawet to drugie plukanie to pic na wode chyba ze masz jakis lepszy mak. Jak pluczesz takie male ilosci to najlepiej bierz 2l butelkę i 700ml wody. z piciem kwestia przyzwyczajenia.
  • 439 / 80 / 0

Czyli co, rozumiem że jeśli poza nasionami są jeszcze jakieś inne bajery jak dostrzegalne kawałki słomy itd - to bardzo dobrze tak ? Na to zwracać uwagę ?? Wtedy 99 że to nie było czyszczone ? Nie mam kompletnie z tym doświadczenia bo po dziś dzień nie wierzę że to może wgl zadziałać. Ale zamierzam próbować. Nie wiem dopijać to do normalnej morfiny , może faktycznie zadziała.
  • 554 / 90 / 2

Słoma w ziarnach wcale nie świadczy o zawartości morfiny w maku- całość mogła zostać przepłukana i wysuszona lub zanieczyszczenie nie zostały dokładnie od ziaren oddzielone . Gdybyś mógł połączyć morfinę z PST to zrób to, faza po dobrym PST podobno przebija morfinę i nawet helenę, ja niestety nie mam jak sprawdzić- nie mam dostępu do morfiny. By PST było dobre w działaniu, mak musi właśnie zawierać morfinę- w dzisiejszych makach jest jej za mało, może tak uzupełniona rozwinie pełne działanie PST.
  • 2 / / 0

Piszecie 3-4 minuty, ale, kurwa, 90stopni? Z dobrych patentów, polecam butelkę po kokakoli 2l. Można używać wiele razy, a ona się nie odszktałaca od wyższej temperatury, bo jest z grubego materiału.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata