LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2945 / 282 / 0

jeśli mefedron, to trip może być osłabiony, aczkolwiek nie musi o ile nie brałeś ostatnio jakiegokolwiek psychodelika. zakładam, że zadziała tak jak powinien zadziałać.
  • 8 / / 2

Co to za dziwne uczucie bulogtania w głowie, zwłaszcza w okolicy ucha? Problemy z ciśnieniem w uszach? 48 godzin po zarzuceniu też powróciło niejako, w formie takiego uczucia w uchu jak się jest w górach, ciśnienie zatka ci uszy i prawe ucho mi się tak odetkało.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."
  • 557 / 20 / 0

ciekawe

mam 2 sztuki lsd25 105ug, trzymam je w strunówce, tej strunówce rtg, oraz worku foliowym , wszystko w kartonie, w ciemnej piwnicy dosyć suchej, temp około 17 stopni.

leżą tam od sierpnia tego roku ile mogły stracić na mocy ?

jak długo tam mogę trzymać ?

ostatnie LSD trzymałem w takich samych warunkach. Leżały tak 18 miesięcy i niestety wyparowała substancja.....zero efektów.

Teraz będę zmuszony dobre s%s ogarnąć głupio jakby się zmarnowały znowu
  • 262 / 21 / 0

^ Ja zauważyłem że jak za bardzo staram się zadbac o s&s to wychodzi nie tak jakbym chciał tzn. nie jestem usatysfakcjonowany. Z kolei jak tak nagle bez większych przygotowań - jest super. Oczywiście to tak nie zadziała jeśli zapodasz w mieście podczas godzin szczytu %-D
  • 555 / 43 / 0

Jeżeli trzymasz w folii aluminiowej, w ciemnym, suchym miejscu, w zwyczajnej temperaturze pokojowej to nie odczujesz spadku mocy nawet po 2-3 latach
  • 1221 / 143 / 0

Ja mam kwasy sprzed 5-6 lat. Bez spadku mocy.
  • 4 / / 0

Zastanawiam się czy zarzucenie kwasa pierwszy raz w sylwestra to dobry pomysł. Da radę wyjść na miasto? Czy sylwester przesiedziany w domu? Mam dylemat bo nie chce z jednej strony przetripowac całego sylwka w domu a z drugiej w chuj chce to sprawdzić. Będę w stanie coś wypić, zapalić ? Jest sens popicia trochę i polatania po mieście a później po północy spokojne skwaszenie się?
  • 553 / 22 / 0

Lepiej wybierz inny dzień na to, szczególnie na pierwszy raz.
  • 1902 / 111 / 0

Zależy co chcesz od kwasa. Jak chcesz się dobrze bawić w sylwestra to tak będzie. Ostrożnie z jaraniem, alko i jaranie najlepiej jak efekty będą słabnąć. Da radę wyjść, da radę posiedzieć. Zaufane towarzystwo. Tyle, miłej podróży.
  • 1221 / 143 / 0

18 grudnia 2018Swaggemir pisze:
Zastanawiam się czy zarzucenie kwasa pierwszy raz w sylwestra to dobry pomysł. Da radę wyjść na miasto? Czy sylwester przesiedziany w domu? Mam dylemat bo nie chce z jednej strony przetripowac całego sylwka w domu a z drugiej w chuj chce to sprawdzić. Będę w stanie coś wypić, zapalić ? Jest sens popicia trochę i polatania po mieście a później po północy spokojne skwaszenie się?
Tripraport z Sylwestra. Sam zdecyduj ;)

https://neurogroove.info/trip/katedry-tytana
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata