4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 5378 / 894 / 2

25 listopada 2018hyber123 pisze:
wykryje
24 listopada 2018packssafe pisze:
neurotoksycznosc ceca jest wieksza niz cmc. po 4cmc nawet po bombce z 600 mg nie ma problemow z wymiotami co po 4cec jest standardem nawet z krwia.
Dzialanie to pobudzenie z lekka checia na rozmowe choc to jest zalezne od dawki.
24 listopada 2018sortis pisze:
260 stron tematu o temacie a Ty się pytasz jakie działanie?

To jest tak neurotoksyczne, ze jeżeli nie potrafisz znaleźć odpowiedzi to nie używaj bo zostanie Ci jedna synapsa i jak będziesz ruszał ręka to przestaniesz oddychać
Wszystkie 3 posty powinny wyladowac ww koszu a Wasze wypociny winne byc nagrodzone warnami.

Ad 1
Nie ma dowodow na toksycznosc kstynonow.
Ad 2
Jesli nawet są toksyczne to metkatynony beda toksyczniejsze od etkatynonow
Ad 3
Psy policyjne wyykrywaja tylko ten rozpuszczalnik/substancje do ktorej sa przeszkolone.

Nie robcie z tego forum drugiego rozowego czy niebieskiego.
Kurwa...
  • 2 / / 0

25 listopada 2018Stteetart pisze:

Ad 3
Psy policyjne wyykrywaja tylko ten rozpuszczalnik/substancje do ktorej sa przeszkolone.

Kurwa...
Wiem i właśnie chodzi mi o to czy są też przeszkolone na klefa.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Dopalacze poszły w kąt, wraca moda na gaz do zapalniczek?

Tak jak pod koniec ub. wieku modne było odurzanie się butaprenem, tak teraz do „łask” wraca gaz do zapalniczek. Jest on tani oraz ogólnodostępny. Jednak jak wyjaśniają specjaliści, potrafi być również śmiertelnie niebezpieczny.
  • 1353 / 191 / 0

Dokładnie steetart, żryjcie ketony, dodawajcie do herbaty, nie umrzecie nie poryje was psy nie wyczujo nie ma dowodów na ich toksyczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

abc zdrowie od a do zet, zawsze wierzyłem w hajpa..
  • 16 / 6 / 0

tak, nie ma tez dowodów na to że umrzemy w czarnej dziurze. pozdrawiam
  • 5378 / 894 / 2

26 listopada 2018klor pisze:
25 listopada 2018Stteetart pisze:

Ad 3

Kurwa...
Wiem i właśnie chodzi mi o to czy są też przeszkolone na klefa.
i kto Ci ma na to odpowiedziec?
26 listopada 2018pomasujplecki pisze:
Dokładnie steetart, żryjcie ketony, dodawajcie do herbaty, nie umrzecie nie poryje was psy nie wyczujo nie ma dowodów na ich toksyczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

abc zdrowie od a do zet, zawsze wierzyłem w hajpa..
A sa?
Jak są to dawaj, rozjebiemy rynek apteczny i wycofaja bupropion.

:rolleyes:

A to, ze 99proc uzytkownikow sama sobie generuje hipoglikemie i odwodnienie co juz moze samo w sobie byc toksyczne to inna kwestia.
  • 35 / 1 / 0

Mam takie pytanie o klefedron, a mianowicie czy to prawda że trzeba być dobrze przygotowanym fizycznie przed zarzuceniem? Mam na myśli dobry stan zdrowia, wyspanie, względnie spokojny stan nerwowy, odpowiednie nawodnienie i nawitaminowanie, gdzieś czytałem żeby nie pić alko na kilka dni przed 4cmc.

A pytanie wzięło się z takiej oto sytuacji:
Było to w wakacje, chyba w czerwcu - znajomy wszedł w posiadanie legalnego wówczas klefa. Tego samego dnia chciał wypróbować działanie. Ale kilka spraw: był to jeden z tych kurewsko upalnych dni jakie były tego lata. Znajomy pracował cały dzień i był nieźle zjebany, bardzo zmęczony pracą i upałem. Jadł tego dnia raczej normalnie, pił dość sporo wody. Dodatkowo bolało go gardło i czuł początek grypy (takie łamanie w kościach), które później rozwinęło się w kilkudniowe przeziębienie. No ale był tak niecierpliwy że tego dnia na wieczór zapodał ok. 100mg oralnie i niestety zaliczył paskudnego bt - jedyne efekty to pocenie się jak świnia, drżenie rąk, trochę takie jakby zagubienie mentalne, a do tego okropna kardiozwała - całą noc nie mógł spać tylko słyszał jak mu serducho napierdziela łup łup łup. Dopiero nad ranem jakieś bezno pomgło zasnąć. Sytuacja ta całkowicie zniechęciła go do tej substancji.

I tu pytanie - hipotetyczne - czy gdyby się lepiej przygotować przed to byłoby dobrze czy to może jakiś zły sort był?
  • 1353 / 191 / 0

[mention]klor[/mention] Tak są, było o tym mówione.

[mention]Steetart[/mention] nie wiem co bierzesz, ale prosze cie odstaw to poki nie jest za pozno...

[mention]rcmirek[/mention] hipotetycznie tak, ale niekoniecznie. Znaczna część bk po prostu tak działa i nie koniecznie ma to związek z zanieczyszczeniami a zwykłym działaniem docelowym, organizm po prostu dostaje mocno po piździe i sobie z tym nie radzi.
Znaczy się radzi, ale na swój sposób, w końcu to są twarde śmiertelne substancje.
Lepsze przygotowanie fizyczne napewno dużo by zmieniło, ale nie oczekuj cudów na wierze. Może jedynie bt zniknie i będzie fajnie, a efekty zostaną i ci się nawkręca do bani, ze wszystko jest w porządku, a nie jest i nigdy nie będzie.
  • 3563 / 413 / 0

Jak miałem lekkie przeziębienie to też mnie zawsze chujowo klepało a wręcz pogarszało stan :D
  • 11 / / 0

Czy klefedron (nie wiem czemu różowy xD) wyjdzie na multiteście który wykrywa THC, amfetamine, morfine i kokaine?
  • 854 / 97 / 0

@up

Nie
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata