Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 174 Strona 4 z 18
Rejestracja: 2018
  • 441 / 46 / 0

dlaczego tak wiele osób wymienia tu syntetyczne kana? nie żebym się z tym nie zgadzał, bo to dla mnie też jedna z najgorszych rzeczy, ale ciekaw jestem czy powody innych są podobne do moich.
Rejestracja: 2018
  • 182 / 25 / 0

Bo jeszcze kilka lat temu nie było takich poryciuchów jak są teraz. Klasyk UR-144, AM-2201, czy inne JWH to były dzieci niemowlaki, to sprzedawali w sklepach z przed dekady. Później pojawiały się listy zakazanych substancji i tak oto pojawiały się coraz to gorsze dopalacze do jarania. Jakieś mocarze, cząski boga za 10 zł u Chińczyka, po których ludzie umierali i wykręcało na drugi świat że nie ogarniałeś niekiedy fazy.

Do tego syn. kanna szybko ryją banię i to bardzo. Tam ktoś napisał że był na odwyku na detoxie dla ćpunów i najgorsze zjeby z którymi nie panimaju gawarisz, to byli syn. kanna, a nie feciarze czy helupiarze.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Badania: Niewielki wpływ medycznej marihuany na symulowaną jazdę samochodem

Toronto, Kanada: Według danych opublikowanych w kwietniowym wydaniu Journal of Concurrent Disorders pacjenci, którzy regularnie używają marihuany, wykazują niewielką różnicę w symulowanej wydajności jazdy po jej inhalacji.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 751 / 0

Zrezygnowałem z psychodelików oraz beta - ketonów. Ze względu na schizofrenie paranoidalna te grupy narkotyków wykluczają się.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 19 / 0

Papierosy / nikotyna! Paliłem kilka miesięcy, pomagało przy odstawianiu alko. Wczoraj był pierwszy dzień całkowicie bez szluga i czuję się okej. Powiedziałem "nie", bo schizy o swoje zdrowie już miałem nawet z papierosem w ręku, więc przestało mnie to relaksować. I za dużo pieniędzy mnie to kosztowało :cool:
Rejestracja: 2014
  • 1716 / 396 / 0

01 grudnia 2018statyczny pisze:
czyli w praktyce ty jesteś grzeczy jak 5-latek, tak mam to rozumieć? Czy po prostu stosunkowo często sięgasz do tej rezerwy :D ?

Btw. postawienie fety powyżej ketonów jest dla mnie rzeczą tak niezrozumiałą, że nie da się tego nawet ubrać w słowa :(
Weekendowe sięganie do rezerwy dawało mi ostatnimi czasy w pizdę tak, że wolę siedzieć o suchym pysku. :-D *

A dlaczego fetę postawiłem wyżej od ketonów? Bo po fecie da się wykonywać wartościową pracę i skupić, a nie tylko szukać towarzystwa, manifestować spierdolenie w manii, walić konia i słuchać muzyki. I nie ma ciśnień na dorzutkę co 30min, więc można się jakoś zatrzymać. Ale i tak wielki chuj w fetę. %-D

*na psychotropach
Rejestracja: 2018
  • 159 / 61 / 0

Rozumiem czym się kierowałeś podejmując decyzję, niemniej jednak uważam, że dragów nie bierze się po to żeby iśc naćpanym do pracy heh :D Stąd pewne rozbieżności pomiędzy naszymi subiektywnymi odczucziami ;)

PS. Spoko, pójdziesz do pracy po amfie, potem masz nieprzespaną noc i następnego dna również musisz iść do pracy - w efekcie prawdopodobnie dalej trzaskasz amfę.

Po ketonach chociaż idzie się wyspać :D
Rejestracja: 2014
  • 1716 / 396 / 0

Ale po fecie umiem się zatrzymać, powiedzieć ostatnia kreska dajmy na to o 16 i zostawić na jutro. Ketony w 90% przypadków wiadomo, do ostatniego kryształka spod stołu.
Rejestracja: 2018
  • 25 / 7 / 0

1. alkohol

Przestałem pić niedługo po 18 urodzinach. Pamiętam, jak jeszcze piłem ruskiego szampana za szkołą w urodziny, później tylko kilka razy jakieś łyki wina i już od kilku lat nic. Wliczając w to nawet symboliczne toasty.
alkohol nic mi nie zabrał. Nigdy nie rzygałem, nie miałem dużego kaca i nie odpierdalałem po alko. Nigdy nie smakowało mi piwo, ale tanie wino i sporadycznie wódki wspominam bardzo ciepło. Decyzja podjęta wyłącznie z uwagi na zdrowie fizyczne i, co widzę z perspektywy czasu, skłonności do uzależnień.

2. synt. kanna

miałem z tym styczność raz. Za pierwszym sciągnąłem lufę czegoś (fubinaca?), skończyłem na toksykologii %-D spalone na podkładzie z alko w zbyt tłocznym miejscu. Błędy młodości.

3. benzo rekreacyjnie

brałem tylko kilka razy, mam zapasik klona na nagły wypadek. Postanowiłem nie brać. Za bardzo cenię sobie wlasną osobowość. Jednak nie wykluczam użytkowania użytkowego (zchodzenie z opio, bad tripy, jakieś doświadczenie z własnym umysłem)

4. pseudoefedryna nie leczniczo

kolejne błędy młodości. Brałem to kiedyś (w małych dawkach) przed sportem wyczynowym, który trenuję. W mówiłem sobie, że mam po tym lepsze wyniki i nie muszę się rozgrzewać. Zwały i zmęczenie było ogromne i nieproporcjonalne. A wyniki gorsze. Nie róbcie tego :old:

5. gałka - mam na to za niskie ciśnienie, faza nie warta zwały.

I tak sobie żyję, okazjonalnie jedząc sajko, dexa i zioło. troszkę częściej opio i nikotynę a jeszcze częściej cukier ^_^
Rejestracja: 2016
  • 1282 / 115 / 0

Ja obecnie jestem na etapie rezygnowania ze wszystkiego, z czym miałem styczność. Stymulanty, Beta-Ketony, Psychodeliki, Opioidy, Dysocjanty

Przerabiane były masy analogów analogów, trochę klasyków, wiadomo. Ale już wystarczy. Może kiedyś uda mi się rzucić nikotynę. Jedyne przy czym chcę zostać, to alkohol i marihuana okazjonalnie, te drugie jeszcze bardziej okazjonalnie

Jedynie jeżeli GBL wpadnie mi w łapy, to będę polewał i jarał szlugi
Rejestracja: 2014
  • 216 / 26 / 0

THC - schizuje, zamula i wykręca umysł... pierdole to %-D kiedyś miałem cudowne fazy po upaleniu a teraz tylko uboki...
DXM - where is my mind? %-D jeszcze trochę i skończyłbym jak Nagniot %-D
Benzo - jest tylko dla słabych... a ja słaby nie jestem :gun:
Posty: 174 Strona 4 z 18
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1219 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości